רכשתם דירה להשקעה? כך חברת ניהול תקל עליכם

 

קניית דירה להשקעה זו דרך נהדרת ליהנות מהכנסה נוספת כל חודש וביחס לאפיקי השקעה אחרים, אפיק זה נחשב למאוד בטוח ואופטימלי. מדובר בהשקעה לשנים רבות, רוב הדירות משביחות הרבה מעבר למדד ומציעות לבעליהן תשואה נאה, של כמה עשרות אלפים בשנה. כמובן שהתשואה משתנה בהתאם לגודל הדירה ולכמות הדירות שברשותכם, אך בכל המקרים, כאשר ההשקעה נכונה היא תהפוך למשתלמת בקלות יחסית.

 

מה החיסרון?

כמובן שלא הכל ורוד. כדי ליהנות מהתשואה יש לפרסם את הדירה, למצוא שוכרים ולדאוג לניהול ותחזוקה של הנכס לאורך השנים. עבור אנשים רבים זו לא פחות מטרחה ולכן הם פונים לשירותיה של חברת ניהול בתים. חברות ניהול ואחזקת מבנים לוקחות את "עול" הטיפול בדיירים על עצמן ואף עושות הרבה יותר מכך. כך שעם השקעה חודשית על תשלום השירותים אתם קונים לעצמכם שקט נפשי עם הידיעה שהכל מתוחזק ומטופל.

 

חבילות שירות בעלות משתלמת

חברות ניהול מציעות חבילות שירות בהיקפים משתנים כך שאתם יכולים לבחור עד כמה בדיוק תשמשו בשירותיהן. החבילה המלאה כוללת עזרה במציאת שוכרים ובטיפול השוטף בהם, טיפול בליקויים בנכס באופן שוטף ושירותים משפטיים. כך שלמעשה החברה מספקת מענה זמין ומקצועי עבור כל סוגיה שקשורה בנכס שלכם החל בהשתתפות בעלויות הפרסום, דרך הצגת הדירה בפני שוכרים פוטנציאליים ועד עריכת חוזי השכירות מול השוכרים. בין לבין החברה גם תטפל בכל הליקויים הקיימים בנכס על ידי שימוש באנשי מקצוע מיומנים.

 

החלטה שבה כולם מרוויחים, בעיקר אתם

קניית נכס להשקעה זו החלטה כבדת משקל, אך כשאתם חוצים את הגשר ורואים שעם עזרתה של חברת ניהול ואחזקת מבנים העול אינו גדול כל כך, אלא להיפך, מכאן תוכלו רק להתקדם ולהשקיע בנכסים נוספים. חברת הניהול תקל עליכם את ההתנהלות מול השוכרים, כך שתוכלו להתפנות להתעסק בשגרת חייכם, מה גם שהרווח יהיה בעיקר שלכם.

 

לסיכום: אם שקלתם לקנות דירה להשקעה אך ביטלתם זאת בגלל שלא נאה לכם ההתעסקות עם שוכרים, זה המקום לבדוק את נושא העלות מול תועלת בשכירת שירותי חברת ניהול ולהפוך את העסקה להרבה יותר משתלמת עבורכם, מכל ההיבטים.

 

 

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן