ניהול בתים משותפים

ניהול בתים משותפים הוא דבר המצריך התייחסות ראויה ורצינית מאוד מצידם של שני הגורמים העיקריים המעורבים בעניין: הבניין המשותף וחברת הניהול העוסקת בתחום.

בימנו הפניה והעבודה עם חברות ניהול בתים משותפים הפכו להיות דבר נפוץ יותר ויותר.

לשימוש בחברות ניהול בתים משותפים יש כמה וכמה יתרונות בולטים:

א. מונע חיכוכים וויכוחים מיותרים בין דיירי הבניין לגבי השאלות-|" מי מנהל את הועד" " מדוע גובים כל כך הרבה כספים" מה הסיבה שאין אור בחדר המדרגות" "מדוע המעלית מתקלקלת בתכיפות גדולה כל כך. לשאלות אלו אין כאמור מענה באמצעות ועד בית פנימי. לכן, חברת ניהול בתים משותפים תהיה גורם חיצוני שתוכל לטפל ביעילות גדולה יותר מאשר ועד בית יוכל לעשות זאת

ב. כך או כך זה מונע מהדיירים את הנטל של התכנסות אחת למספר חודשים, של דיונים והתלבטויות שלא כולם מסכימים לגביהם ולרוב גם חלק מהדיירים פשוט לא מגיע לאספה. כך באופן הזה נמנעים מהדיירים גם החלטות חפוזות או בעייתיות לכאורה לגבי אותם דיירים אשר אינם מגיעים לאספת דיירים.

ג. לחברה של ניהול בתים משותפים ישנה מערכת מסודרת ומשומנת היטב ( בתנאי שהיא חברה בעלת שם ניסיון וידע מצטבר רב בתחום) הכוללת- מערכת חשבונאית של ניהול חשבוניות וחלוקת חשבוניות, רישום ממוחשב ומסודר של מערכות ונוהלי הגביה. עבודה שוטפת מול בעלי מקצוע בתחומי חשמל, אינסטלציה, צבע, מים, גינון, נקיון ואחזקה שוטפת. עובדה החוסכת זמן ויוצרת באופן מובהק תנאי חיים של רווחה לדיירי הבניין ביודעם היטב כי יש על מי לסמוך.

ד. מוקד זמין לטיפול בתקלות המאפשר מתן מענה טוב והולם בעניין.

ה. טיפול ברמה משפטית במקרה של בעתיות הקיימת בתוך הבניין הנוגעות לניהולו השוטף וצרכי הדיירים בתוכו.

בסיכומו של דבר ניהול בתים משותפים הניתן באופן חיצוני מהווה במקרים רבים מאוד פתרון יעיל, ראוי, ומוסכם שיכול רק להטיב את הבניין ורווחת דייריו.

קבלו הצעות מחיר מחברות ניהול ועד בית 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן