כיצד להעלות את ערך הדירות בבניין לשחקים?

כאשר גרים במבנה משותף, כל הדיירים צריכים לחבור יחדיו על מנת לשמור על ערך המבנה. ככל שתהיה הקפדה יתרה בנושא, כך המבנה יהיה בשיא שלו, וערכן של הדירות ישמר. אם אתם רוצים לקחת את הנושא לשלב הבא, ואפילו להעלות את ערכן של הדירות בבניין, לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם.

 

שכרו את שירותיה של חברת ניהול ועד בית

השלב הראשון בדרך לקפיצת מדרגה הוא לשכור את שירותיה של חברת ניהול ועד בית מקצועית. חברת ניהול ועדי בתים בעלת ניסיון מקצועי וכל הידע הדרוש בתחום התחזוקה והאחזקה של מבנים, יכולה לבצע את כל הפעולות הנדרשות כדי לשמר את המבנה. כמו כן החברה אחראית על נושא הניקיון של החללים המשותפים, על עבודות תחזוקה שוטפות, על ביצוע תיקונים על בדיקות לכל המערכות השונות ועוד.

 

התקינו מעלית

אם אתם מתגוררים בבניין ישן שאין לו מעלית, אולי הגיע הזמן לחשוב על אחת. מעלית יכולה לשדרג את המבנה המון, ולהעלות את ערך הדירות במידה רבה. מעבר לתמורה הכלכלית עבור ההשקעה, מעלית מנגישה את המבנה גם לקשישים, בעלי מוגבלות, עגלות. יהיה יותר נוח לעלות הביתה עם קניות או ציוד ועוד. הרבה פעמים מעלית הופכת לשיקול מרכזי עבור קונים שמחפשים דירה, לכן, כאשר משקיעים במעלית, גם מעלים את פוטנציאל המכירה.

 

תוספת מרפסות או ממ"ד

בבתים משותפים של היום מרפסות הן חלק בלתי נפרד, ולא סתם קבלנים רבים מבינים את ההכרח שבהן. אבל פעם, זה לא היה ככה, וישנם המון בניינים שאין להם מרפסות. מרפסת משדרגת את החיים בדירה ומשפרת את איכות החיים במידה רבה. בנוסף מרפסת מהווה שטח נוסף וכתוצאה מכך מגדילה את הערך של הדירה. גם תוספת של ממ"ד יכולה לתת לכם המון, הן מבחינת ערך והן מבחינת הרגשת ביטחון. כיום רשויות רבות מעודדות מהלכים כאלו ולא מערימות קשיים בירוקרטיים.

לסיכום, כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברת ניהול ועד בית אתם קובעים את היקף השירותים שתספק לכם. ואם אתם רוצים להעלות את הערך של המבנה, ושל הדירות כפועל יוצא מכך, החברה יכולה לעשות את הכל עבורכם, על כל שכרוך בכך.

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן