פינוי תכולת דירות – למי זה טוב?

לעיתים מגיע יום שבו יש ברשותנו תכולה של דירה, אשר אין לנו צורך בה. הדירה יכולה להיות הבית האישי שלנו, של קרוב משפחה או אפילו של חבר. במקרים רבים, אנו מוצאים את עצמנו במצב כזה, שאמנם איננו יומיומי, אבל הוא נפוץ יותר משנדמה לנו.

פינוי תכולת דירות – מי צריך את זה?

כמעט כל אחד ואחת מאתנו יזדקק בשלב מסוים לפנות את ביתו. כשאנו מדברים על פינוי הבית, איננו מדברים על התפנות ממנו אלא על פינוי תכולת דירות פינוי תכולת דירות. לפעמים אנו עוברים דירה, ולכן תהליך הפינוי משמעו פשוט להעביר את התכולה מהבית הישן אל החדש. אבל ישנם מקרים שבהם עלינו לדאוג לפינוי תכולה, כאשר אין לנו מקום אחסון חדש, או שכלל אין לנו צורך בתכולה הישנה.

 
ביצוע שיפוצים נרחבים בדירה הישנה יכול להיות הזדמנות להחליף ישן בחדש. שירות של פנוי תכולה מקצועי יכול לחסוך את הצורך במכירת הרכוש והמיטלטלין הישנים אחד אחרי השני, או את ההכרח של ביצוע סידורים מיוחדים להשלכת ריהוט וחפצים גדולים אחרים. גם בעת מעבר לבית חדש, מעדיפים לפעמים בני הבית שלא להעביר חלק ניכר מתכולת הבית הישן אל החדש. כשהשנים עוברות והורינו מתבגרים, הם עוברים לעיתים לדיור מוגן, שאיננו יכול או שאינו מוכן לקבל את כל הרכוש הרב שצברו במהלך חייהם. דירת ההורים נמכרת או מושכרת, ותוך כדי התהליך מתברר שעלינו לדאוג גם לפינוי תכולת הדירה. גם מי שמוצא את עצמו כיורש של דירה, למשל של קרוב משפחה שנפטר, נמצא במצב שבו כדי לעשות שימוש בבית המגורים שהפך כעת לנכס, עליו לפנות את התכולה (במידה שלו או לדיירים החדשים אין צורך בה). ישנם גם מקרים חריגים יותר, שבהן יש להיעזר בשירות של פינוי תכולת דירות, למשל במקרה של נזק חמור לבית ולרכוש בשריפה או באסון אחר, לא עלינו.

פינוי תכולה – איך זה עובד

פינוי תכולת דירות יכול להיעשות באופן עצמאי או בסיוע של חברה מקצועית, שתדאג לפנות את התכולה ולהעביר אותה למקום המתאים. פינוי באופן עצמאי לא יהיה אפשרי או כדאי, במידה ויש לפנות ריהוט גדול וכבד, מוצרי חשמל גדולים, ציוד ישן, שבור או חלוד וכן הלאה. במידה ונרצה להשתמש בשירותי פינוי תכולה, ראשית כדאי לברר שמדובר בחברה רצינית, מקצועית ואחראית. תהליך הפינוי צריך להתבצע בזהירות, בלא לפגוע בדירה; יש להתחשב בשכנים, בתקנות פינוי האשפה והפסולת; ולא פחות חשוב, המפנים צריכים להעביר לרשותנו חפצים בעלי ערך כספי או רגשי, שיתכן ופסחנו עליהם קודם לכן.

פינוי תכולת דירות באופן מקצועי

פינוי תכולה, חשוב שיתבצע באמצעות עובדים מקצועיים. פירוק והוצאה מהדירה של רהיטים גדולים, עלול לגרום נזק לקירות, לרצפות, לצבע הקירות. פינוי של תכולה שיעשה באופן המנוגד לחוק עלול להוביל לקבלת קנסות גבוהים, כך לדוגמא, אין להשליך חלקי ריהוט בפחי האשפה הרגילים של הבניין. ישנן חברות שמבצעות פינוי תכולת דירות בתשלום, ויש כאלה שניתן להגיע איתן להסדר תשלומים מיוחד, אשר משמעותו – קבלת הנחה משמעותית עבור פינוי של תכולה שיש להם אפשרות למכור אותה.

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן