טיפים לבחירת חברת הובלות בפתח תקווה

אחת הערים שנמצאות בקצב צמיחה המהיר ביותר בישראל היא העיר פתח תקווה. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, קצב הגידול של האוכלוסייה עומד על 2.6 בעוד שבשאר ערי ישראל, קצב גידול האוכלוסייה עומד על 1.5% בלבד.

נתונים אלה הופכים את פתח תקווה לאחת הערים הגדולות בישראל וחשוב מכך – כזו שנהנית מקצב הגירה חיובי שמצריך שימוש בשירותי הובלות נרחבים כשירות נלווה.
מעבר לכך, מאחר שהעיר גדלה בקצב גבוה כל כך, מתעוררות לעתים קרובות שאלות בנוגע לדרך הנכונה ביותר לעבור דירה – החל מהגופים שיש לעדכן ועד כאמור לשכירת שירותי הובלות בפתח תקווה שיתאימו לצורך של כל אחד ואחת.

ריכזנו עבור גולשי האתר 5 כללים שיהפכו כל מעבר דירה בפתח תקווה להרבה יותר מסודר.

התאימו את חברת ההובלות לצורך שלכם

באופן כללי, העיר פתח תקווה מתאפיינת באוכלוסייה של משפחות בעלות מספר נפשות. עובדה זו מצריכה באופן טבעי שכירת חברה שתהיה ערוכה לביצוע של הובלת דירה גדולה באופן יחסי – זאת בהשוואה למובילים שערוכים לטפל בהובלות קטנות יותר בדירות חדר או דירות סטודנטים ורווקים.

בחירה בחברה הנכונה תבטיח לכם מעבר מוצלח שאינו מלווה בהפתעות כדוגמת מחסור במקום ברכב או התארכות שנובעת ממיעוט במובילים מצד אחד וכן שלא תשלמו כסף על משהו שאינכם זקוקים לו במקרים שאתם זקוקים להובלה של פריטים בודדים.

התאמת חברת ההובלה לצורך בא לידי ביטוי בעוד כמה מובנים. כך לדוגמה, אם אתם זקוקים לשירותי פירוק או הרכבת רהיטים, כדאי מאוד שחברת ההובלה ששכרתם תדע כיצד לספק לכם את השירות באופן המקצועי ביותר. כמו כן, אם אתם מתגוררים בבניין רב קומות, יכול להיות שתזדקקו להובלה בעזרת מנוף.

יש להתייחס לכל הפרטים הללו כבר בשלב ההתארגנות מאחר שהם יעזרו לכם לבצע את המעבר באופן טוב יותר בהמשך.

חברת הובלות בפתח תקווה תהיה יותר זולה

קבלו טיפ מקצועי. אמצעי יעיל לחיסכון בעלות מעבר הדירה הוא להיעזר בשירותי הובלה בעיר שאתם מתגוררים בה.
הסיבה לכך די פשוטה. ככל שהמוביל יתאמץ פחות, כך הוא יוכל לגבות פחות כסף. במקרה שלנו, כדאי לבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה בפתח תקווה מכיוון שביכולתן לספק לכם הצעות מחיר הרבה יותר נמוכות ביחס לחברות שנמצאות מחוץ לעיר וצריכות לבצע נסיעות ארוכות – אחת כמה וכמה אם אתם רוצים לעבור דירה בשעות העומס של הבוקר.
שימו לב שבשום פנים אין לנקוט בצעדים שעשויים לשים בסיכון את איכות ההובלה שלכם.

חתמו על הסכם הזמנת הובלות

אם עמדתם אי פעם בפני מעבר דירה, אתם לבטח מכירים את הלבטים אודות המקצועיות והיושרה של המובילים. בענף גדולה כל כך יהיה זה טבעי שיצוצו גם בעלי מקצוע שאינם אמינים ומהם יש להישמר.
הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם שוכרים חברת הובלות מקצועית בפתח תקווה היא לערוך הסכם כתוב.
הסכם שכזה יעשה אך ורק בביתכם – לאחר שווידאתם שהמובילים יודעים בדיוק מה צריך להעביר ומעבר לכך – הם רשמו זאת בהצעת העבודה.

רק לאחר שכל תכולת הדירה נרשמה, יש לחתום יחד על הסכם הזמנת ההובלה ולוודא שהוא מכיל את הסכום המלא שנקבע, השעות וכתובתכם בפתח תקווה.

עדכון כתובת מגורים בפתח תקווה

כשעוברים דירה יש צורך לעדכן כתובת מגורים במשרד הפנים ובעיריית פתח תקווה. תוכלו ללמוד יותר על התהליך של עדכון כתובת המגורים בעיר במדריך שפורסם באתר ASK5.

שיקלו שימוש בשירותים משלימים

חברות הובלה רבות מציעות שירותים נלווים כדוגמת אריזה וסידור של תכולת הבית. אם אתם מעוניינים בשירותים כאלה, אנא וודאו שהחברה שאתם עומדים לשכור אכן מציעה את השירותים הללו.

שירותי אריזה או אחסנה יכולים לחסוך זמן רב ולעתים התארגנות מאוחרת עשויה להביא אתה בעיות מסוגים שונים. אם אתם מעוניינים בשירותים הללו תאמו זאת כאמור עם המובילים או שלחלופין, הזמינו שירותים אלה באופן נפרד.

לצורך ההדגמה, שירותי אריזת דירה יכולים לחסוך לכם ימים של סידורים והתארגנויות שלא לדבר על ימי חופש. יחד עם זאת הנוחות עולה בלא מעט כסף – החל בכמה מאות שקלים ועד מעל ל-1000 ₪ בתלות בגודל הדירה.

מעבר דירה באחת הערים הגדולות בישראל יכול להוות משימה מורכבת למדי – בדרך כלל הרבה יותר ממה שאנו חושבים תחילה. אנו ממליצים להיערך למעבר הדירה כבר כחודשיים לפני תאריך היעד.
תקופה זו תבטיח לכם שתוכלו למצוא את בעלי המקצוע הטובים ביותר ולבצע את הסידורים הנדרשים ללא לחץ מיותר.
 

שתפו באמצעות: