חברת ניהול בית משותף או חברת ניקיון – מה עדיף?

כאשר גרים בבית משותף בתל אביב, תחזוקה ואחזקה של המבנה אלו פעולות הכרחיות. עם זאת בבתים משותפים רבים, נשאלת השאלה האם באמת ישנו צורך בחברת ניהול בית משותף, או שאפשר להסתפק בחברת ניקיון בניינים בת"א?

בפועל אלו שני תחומים שונים ושאלה אחת מורכבת, כדי לענות עליה, עליכם קודם כל להבין מה בדיוק אתם צריכים.

 

מה השירותים שכל חברה מציעה?

כשמה כן היא, חברת ניקיון בניינים בת"א מציעה שירותי ניקיון. היא תנקה עבורכם את הלובי ואת חדר המדרגות ובזה יסתיים תפקידה. לעומת זאת, חברת ניהול בית משותף בתל אביבניקיון

ניקיון מציעה לכם מעטפת שלמה של שירותים, הכוללים גם ניקיון של המתחם. לכן היא תטפל גם בניקיון, אך גם תבצע פעולות תחזוקה נוספות ותטפל בבעיות כאלו ואחרות בתחום המבנה.

 

שאלה חשובה בדרך לקבלת החלטה – מה הצרכים שלכם?

כדיירים של בניין משותף עליכם לשאול את עצמכם מה תהיה הדרך הטובה ביותר לשמור ולתחזק את הבניין בצורה הכי אופטימלית. ישנם בניינים רבים בתל אביב אשר אינם זקוקים ליותר מניקיון, שכן אין להם אפילו מעלית, בעוד שאחרים, חדשים יותר, הרבה יותר גבוהים ומשוכללים, כוללים המון מתקנים ומערכות וזקוקים לתחזוקה אינטנסיבית יותר.

אתם תמיד מוזמנים לכנס אסיפת דיירים כדי לבדוק אם כולם מרוצים ומה לטענת כולם דורש שיפור. אם המשימות עולות על המתנדבים, כנראה שתזדקקו לעזרה מקצועית. תוכלו לתאם פגישה עם חברת ניהול בית משותף בתל אביב כדי לקבל הערכה והצעת מחיר ומשם להתקדם לשלב הבא אם צריך.

 

אילו דברים יכריעו לכאן או לכאן?

כדי להגיע להחלטה מושכלת עליכם לקחת בחשבון את גיל הבניין. יתכן שלבניין אין מערכות חדישות אך הוא ישן ולכן דורש תחזוקה שוטפת כדי לשמור עליו במיטבו. אם יש תקלות חוזרות ונשנות, אולי נדרשת תחזוקה שוטפת יותר. כמו כן עליכם לוודא שיש הסכמה של רוב דיירי הבניין לשירותי ניהול, שכן הדבר כרוך בתשלום ועליכם לוודא שהעלות תהיה משתלמת.

 

לסיכום, תמיד אפשר לקבוע פגישת ייעוץ עם הנציגים של כל חברה, כדי לקבל החלטה טובה יותר.

 

המאמר נכתב ע"י נועה בן ארי בשיתוף חברת דן אחזקות

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.