איך תדעו אם אתם זקוקים לחברת ניהול בתים במרכז?

 

ועדי בתים רבים לא עומדים תחת עומס המשימות הנדרשות מניהול בניין. לכן לא פעם עולה ההתלבטות בין הדיירים, האם כדאי לשכור את שירותיה של חברת ניהול. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר מתגוררים במרכז, ואז שגרת החיים אינטנסיבית יותר. כדי להחליט לכאן או לכאן, שאלו את עצמכם את השאלות הבאות.

 

באיזו תדירות אתם מתפנים לטפל בנכס?

 

אם אתם נמצאים הרבה בבית יכול להיות שאתם מסוגלים לבצע את עבודות התחזוקה הנדרשות כמו תיקונים, בדיקות, תיאום עם עובדי ניקון, וכל הפעולות שהן נגזרת של תחזוקה שוטפת ותחזוקת חירום. ככל שאתם עסוקים יותר כך קיימת סבירות שאין לכם פנאי להתעסק עם ניהול ועד הבית, וזה עלול להיות מתכון לאסון. אם אתם מאוד עסוקים, חברה לניהול בתים משותפים יכולה להוריד מכם לחץ ולחלוק את הנטל, באופן חלקי או מלא לבחירתכם.

 

איך אתם מתמודדים עם לחצים? האם אתם אנשים סבלניים?

 

ניהול בתים משותפים זו משימה מורכבת ולמרות שכולנו היינו רוצים לחשוב על עצמנו כאנשים סבלניים, לא כולם מתאימים לתפקיד. קחו בחשבון שמאחורי המשימה הלכאורה פשוטה מסתתרות כמה וכמה בעיות אשר יכולות לדחוף כל אדם אל הקצה. לכן שאלו את עצמכם איך הייתם מתמודדים עם ניהול מסיבות אל תוך הלילה, דיירים סרבנים, ניהול עסקים לא חוקיים, סכסוכים בין שכנים, חיות מחמד, השארת שקיות זבל בחוץ ועוד. במידה ואתגרים אלו קשים מדי עבורכם כנראה שתזקקו לחברת ניהול בתים משותפים.

 

האם אתם מוצפים בפניות ובמשימות?

 

ניהול בתים משותפים זו משימה גדולה וגם אם אתם עושים זאת לאורך זמן, כאשר יש לכם עוד עניינים יכול להיות שכעבור כמה זמן תרגישו מוצפים. העבודה עצמה יכולה להיות מאוד רגועה ושקטה, ופתאום באופן בלתי צפוי העניינים יכולים לצאת משליטה ואתם תאלצו להתמודד עם מקרי חירום שונים ומגוונים במקביל. לא כל וועדי הבתים יכולים להתמודד עם כזאת הצפה בעילות ואם גם אתם מתקשים, הכי פשוט ליצור קשר עם חברת ניהול בתים במרכז ולהעביר לה את השרביט.

 

לסיכום חברת ניהול בתים במרכז בעלת ניסיון בהתמודדות עם משימות ניהול ותחזוקה, על כל הכרוך בהן, ויכולה להקל עליכם במידה משמעותית.

 

 

המאמר נכתב ע"י נועה בן ארי בשיתוף חברת ניהול 4U

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן