איך נבחר חברה לניקוי שטיחים מקצועית?

סביר להניח שאם יש לכם שטיח אתם מנקים אותו לפחות פעם אחת בשבוע אבל לפעמים גם זה לא מספיק. הכתמים לא יורדים, וככלל, השטיח נראה בלוי ודהוי. ממש לשם כך ישנן חברות לניקוי שטיחים מקצועיות שיעשו למענכם את העבודה.
 
כעת, כל שנשאר לכם הוא לבחור את החברה המתאימה ביותר. 
אז איך בוחרים?
 
השטיח הוא חלק אינטגראלי מהסלון ופעמים רבות גם מחדרים אחרים בבית. שטיחים מעניקים לחללי הבית מראה מרשים ואווירה חמימה וביתית.
 
חברה לניקוי שטיחים היא חברה לה מכונות מיוחדות לניקוי שטיחים שואבי אבק תעשייתיים וחומרי ניקוי מיוחדים, כאלה שאין באף בית. כל שיש לעשות הוא לבחור חברה מקצועית, כזו שיש לה המלצות חמות מאנשים אחרים.
 
השכרתה של שירותי ניקוי שטיחים מחברה מקצועית תאפשר לכם ליהנות מהשטיחים לאורך זמן.
חברה לניקוי שטיחים בוחרים גם על ידי סקר שוק. בודקים טווחי מחירים, לעיתים הפערים עלולים להיות משמעותיים ביותר, יש לבדוק וותק וניסיון בעבודה כמו גם המלצות. כמו כן יש לבדוק מהי האחריות הניתנת על העבודה ולכמה שנים.
 
אין פה מקום לספק, מהרגע שנעשה הניקוי אתם חייבים לראות את התוצאות, כאשר אינכם מרוצים מהן או כאשר לחילופין נגרם נזק לשטיח, החברה אמורה לקחת על עצמה אחריות וללא כל עוררין.
 
יש לבחור עם חברת ניקוי שטיחים האם העבודה תתבצע אצלכם בבית או אצל החברה. אם מדובר על שטיחים יקרים יש אשר יעדיפו שהעבודה תתבצע אצלם בבית
 
מי לא רוצה שטיחים יפי מראה בביתו? השטיחים מעניקים מראה חמים וביתי והם מעשירים את מראה חללי הבית. ניקוי שטיחים היא מלאכה למקצוענים. חברה העושה שימוש בציוד מיוחד ובטכניקות מיוחדות. ניקוי שטיחים הנעשה בכמה וכמה שלבים ובאופן יסודי. 
 
ניקוי שטיחים משמעותו היא בראש ובראשונה הוצאת כל הלכלוכים הקיימים, כמו אבק וחול, מאוחר יותר, פורסים את השטיח על משטח ייעודי וזה מוכנס לתוך מכונה, במכונה זו עובר השטיח ניקיון יסודי, נעשה שימוש בכימיקלים מיוחדים, אלה מפרקים את כל הלכלוך שנצבר במשך הזמן, לבסוף מתקבל שטיח חדש. לניקוי יש גם יתרון בריאותי.
 
אם הוא לא נקי סביר להניח שהוא גם לא בריאותי. השטיח כאשר הוא מלוכלך, הוא מלא בחיידקים ובקטריות, אנשים דורכים עליו עם נעליים מלוכלכות. השטיח גם מלא באבק וטחב. רק על ידי ניקוי בידי מקצוענים כל אלה ייעלמו ואתם תזכו לשטיח שהוא לא רק נקי אלא כזה שאיננו מהווה מפגע תברואתי.
 
בנוסף, לא לשכוח, כאשר מנקים את השטיח בידי חברה מקצועית ובמיוחד כאשר מדובר על שטיח יקר ערך כמו שטיח פרסי למשל, מובטח לשטיח בעל ערך זה אריכות ימים, ומכאן הערך המוסף של ניקיון מקצועי.
 
המיע באדיבות חברת טופ שטיחים
 
 
 
 
שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן