הגיע הזמן להזמין שטיפה בלחץ מים גבוה / ניקוי בלחץ מים

קרדיט תמונה : https://depositphotos.com/

כולנו מכירים את הסרטונים בפייסבוק של שטיפה בלחץ מים גבוה / ניקוי בלחץ מים, שמראים את התהליך ואת התוצאה. אין כמו לראות את ה"לפני ואחרי" של הרצפה, כאשר רואים כמה מלוכלכת היא הייתה. בין אם מדובר באזור משרדי, ביתי, או תעשייתי, אנשי מקצוע יוכלו לעזור לכם להגיע לרצפה הנקייה עליה חלמתם.

 

ניקוי משטחים שחשופים ללכלוך

קיימים משטחים שחשופים לסכנת לכלוך יותר מאחרים, למשל משטחים שנמצאים ברחובות סואנים, בסביבה תעשייתית כמו מפעל או אפילו מוסך, ואפילו קירות שחשופים לנזקי מזג האוויר או להשחתה של גרפיטי, עובשים למיניהם, צואה של ציפורים וכן הלאה. בנוסף, רצפה עליה דורכים מספר רב של אנשים תתלכלך בסופו של דבר, בעיקר במקומות כמו מרכזים מסחריים, כניסה לבתי מלון או גני אירועים. במקומות כאלה ההתמודדות תהיה עם כתמים של דברים שנשפכו, או אפילו מסטיקים שנדבקו.

 

כל כמה זמן יש לבצע שטיפה בלחץ?

כשמבצעים שטיפה בלחץ מים גבוה, עוצמת המים החזקה חודרת בין הסדקים, והלכלוך יוצא בקלות. ההמלצה של המומחים היא לצלם תמונה של המשטח מיד אחרי הניקיון, כדי לזכור את הגוון של הרצפה, ולדעת להזמין ניקוי כשהרצפה קיבלה צבע כהה יותר. אופציה נוספת היא להתייעץ עם אנשי המקצוע כל כמה זמן להזמין את הניקוי, בהתאם לסביבה של המשטח.

 

טיפ של המומחים

לפני שתזמינו את אנשי המקצוע, בדקו אופציה של מריחה או ריסוס של סילר על המשטח לאחר הניקיון. סילר הוא חומר "שאוטם" את הרצפה, וגורם ללכלוך להחליק על הרצפה במקום להיספג בה. כך תוכלו לשטוף את הרצפה בעצמכם, וטיפות השמן או הלכלוך יוסרו בקלות. הסילר יכול לחסוך לכם סכום כסף רב, כאשר תצטרכו להזמין אנשי מקצוע לניקוי  בלחץ מים גבוה לעיתים רחוקות הרבה יותר.

 

כיצד שטיפה בלחץ מים גבוה מתבצעת?

אנשי המקצוע יגיעו לאיזור המבוקש, לרוב בשעות בהן אין תנועה של אנשים. אם מדובר במוסך, הניקיון יתבצע מחוץ לשעות העבודה, כדי לא להפריע לעבודה התקינה. לעיתים ניתן שימוש בטמפרטורה גבוהה של 80 מעלות צלזיוס על מנת להסיר כתמים עקשניים. שימו לב שלא מדובר בניקוי בקיטור, שיכול להגיע לטמפרטורות של 400 מעלות. במידה והניקיון מתבצע באזור של מכשירי חשמל, יש להקפיד להרחיק אותם על מנת למנוע סכנת התחשמלות או הרס של המכשירים.

 

איך לבחור בעל מקצוע נכון?

אל תמהרו לבחור בבעל המקצוע הראשון שאתם מוצאים באינטרנט. נסו לחפש תמונות של לפני ואחרי הניקוי, על מנת להתרשם מטיב העבודה. אחד הדברים שחשוב לזכור, הוא שעל השטיפה להתבצע בצורה מקצועית על מנת לא להזיק למשטח. על אנשי המקצוע לעבוד בצורה שלא תסכן את עוברי האורח, או את הציוד שבמקום. אנשי המקצוע בתחום ידועים ביסודיותם, ובכל זאת – בתום הניקיון, אל תחששו לבדוק את המשטח, ולבקש במידת הצורך לעבור בשנית על חלקים שהתפספסו.

אנשי מקצוע וותיקים בעלי ניסיון ידעו להתאים את סוג הציוד עבור המשטח אותו מנקים, בין אם מדובר באונייה, חניון, קירות, רצפות, אריחים, או לבנים.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן