MSP ניהול בתים

MSP ניהול בתים

חברת MSP מתמחה בניהול מקיף, אמין ובסטנדרט גבוה של נכסים ובתים משותפים


חברת MSP הוקמה וצמחה מתוך צורך לניהול מקיף, אמין ובסטנדרט גבוה של נכסים ובתים משותפים ובמטרה לתת שירות איכותי וממוקד המרכז את כל תחומי הטיפול תחת גוף מקצועי אחד.

שירותי החברה משלבים יתרונות של מס' גופים שונים, מספקים מענה כולל לצרכיו של בעל הנכס או הדייר ומקנים שקט ורוגע בכל הקשור לניהול ואחזקת הנכס.

בניינים שנבנו סביב העשור האחרון מאופיינים במורכבותן של מערכות רבות ולכן יש צורך בגורם מקצועי שיפקח, יזהה ויטפל באופן מקצועי בשורש התקלות ואף ימנע אותן ע"י טיפוח וליווי יומיומי. טיפול לקוי והזנחה מתמשכת יביאו למצב חמור בהרבה מזה שיימנע ע"י הטיפול המקצועי והמיומן של חב' הניהול.

כמובן שגם בניינים פשוטים בעלי מערכות פחות מורכבות שבדרך כלל הם ישנים יותר- דורשים טיפול מקצועי

טיפול חובבני – גם אם נגרם מתום לב ומחוסר ידע- עלול ליצור נזקים בעלי עלות כספית אדירה ומכך נולד הצורך בחב' ניהול שתהיה אמונה על כל מערך הטיפול, התחזוקה השוטף וזיהוי התקלות והבעיות בראשיתן- דבר שיגדע את הליקוי בראשיתו ימזער נזקים וימנע מהם להגיע לסדר גודל עצום.

שירותה של חברת הניהול בראייה כוללת לטווח הרחוק חוסך לא רק זמן יקר והתרוצצויות מיותרות אלא גם כסף רב שכן נמנעים מצבים מרחיקי לכת שדורשים הוצאה גדולה בשל טיפול מורכב ומעמיק עקב הליווי הצמוד והעקבי שמטפח ומשמר את הבניין וסביבתו, מזהה בעיה כשזו רק צצה ועוקר אותה מן היסוד. טיפול מסור זה מבטיח שמירה על ערך הנכס ומקנה סביבת מגורים נעימה ומספקת ואיכות חיים לדייריו.

חברת MSP היא חברה מספר 0061 באיגוד הישראלי לניהול בתים ומבנים


– ניהול בתים משותפים – אחזקה, ניקיון, ניהול וגביה

– ניהול דירות ונכסים פרטיים

– ניהול פרויקטים יוקרתיים ורבי קומות

– שירותי הניהול ניתנים בתל אביב (צפון ת"א בעיקר), ר"ג, גבעתיים והסביבה

שתפו באמצעות:

MSP ניהול בתים
ליצירת קשר עם MSP ניהול בתים
דילוג לתוכן