צילינדר EVVA – עכשיו תוכלו לישון בלי פחד

 
דלת הבית שלנו היא הקשר לעולם החיצוני, אולם תפקידה גם לשמור עלינו כמה שיותר בטוחים בתוך הבית פנימה. לכן אין זה מפתיע שמדי יום ביומו צצים פיתוחים חדשניים ומתקדמים בתחום הצילינדרים, כמו למשל צילינדר EVVA, המקנה הגנה טכנולוגית כפולה להגנה משולשת, הן מבחינת הייצור והן מבחינת מערכות הנעילה.

מה היתרונות של צילינדר EVVA?

צילינדר EVVA כולל פטנט מוגן של החברה היצרנית המובילה, לכן רק שותפים מורשים יכולים למכור את מוצריה ולאפשר לכם ליהנות מהשקט הנפשי אותו הנכם מחפשים. החברה מייצרת גם את מכונות הייצור שנמצאות תחת שימושה, כתוצאה מכך לא ניתן לשכפל את מוצריה, זאת תוך שמציעה מערכת ייחודית ולה טכנולוגיית מגנט בלעדית ורמת ביטחון גבוהה למשתמשים, שאינה קיימת באף צילינדר אחר.

הרולס רויס של הצילינדרים

אם אתם כאלה שלא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, צילינדר EVVE הוא הפתרון הנכון לכם ביותר. אין ספק כי מדובר בצילינדר איכותי בו מוקדשת חשיבה רבה על מנת לשוות לכם מקסימום ביטחון. הגלגלים המגנטיים מנותקים מתעלת המפתח ולכן לא ניתן לחבל בהם או לתמרן אותם. זו המערכת היחידה בעולם אותה לא ניתן לפרוץ על ידי מניפולציה כזו או אחרת, הטכנולוגיה עמידה לאורך זמן גם בתנאים קשים והיא נמצאת בשימוש של ארגוני ביון וביטחון במוקדים רבים.

למי צילינדר EVVA מתאים?

בראש ובראשונה לנשים ואנשים שחוו פריצה או חוששים ממנה ורוצים לישון בשקט.
צילינדר EVVA מתאים למקומות ובהם דרישות הביטחון גבוהות או ייחודיות. העובדה כי בתהליכי הייצור משולבות שתי טכנולוגיות מתקדמות מאפשרת מודולריות גבוהה והתאמה אישית לצרכים משתנים. בנוסף טכנולוגיה זו מתאימה למערכות מורכות שכן היא כוללת אינסוף וריאציות והיא נחשבת למערכת היחידה בעולם אותה לא ניתן לשכפל, להעתיק או לפרוץ באמצעותם של הכלים הקיימים כיום. לכן היא מתאימה בעיקר למקומות ומתקנים שמחפשים הגנה מקסימלית.

מה חשוב לדעת?

צילינדר EVVA נמצא בשימוש במקומות רבים ברחבי העולם, לרבות במיטב החברות הגדולות במשק, בארגונים, בתי נבחרים, תחנות כוח, מוזיאונים, בתי חולים, בנקים ועוד. כדי להחליט אם זהו הפתרון המתאים גם לכם, מומלץ כי תצרו קשר עם חברה מקצועית שתוכל לאפיין ולהגדיר את צרכי האבטחה שלכם.

נכתב בסיוע "עולם המנעולים" – משווקת בלעדית של אווה ומבצעת התקנות במרכז ובשרון.
לפרטים על הדגמים ולקבלת הצעת מחיר הכנסו ל –http://olamhamanulim.s-p-a.org.il