חברת וי צ'ק מתגייסת למאמץ לאיסוף תרומותימים קשים עוברים על עם ישראל חברת וי צ'ק מתגייסת למאמץ ותשמח להעמיד את מערכת התשלומים והגבייה שלה לטובת גופים שרוצים לבצע איסוף/גיוס תרמות.איך זה עובד? תחילה הגוף שמעוניין להתרים נרשם למערכת. בתפריט הצד של המערכת > הגדרות > קוד הטבה > להזין את הקוד KR181818לאחר הרישום למערכת ניתן להפיץ לכול מי שמעוניין לתרום את מספר הטלפון הנייד איתו הגוף המתרים נרשם, כולל לינק למערכת וי צ'ק. כניסה למערכת:https://app.v-check.co.il/auth/loginשתפו באמצעות: