הכירו את חברת הומי'ז – מציבים רף חדש בתחום ניהול ואחזקת מבנים

בעבר תחזוקת הבניין התאפיינה בשגרה פשוטה, הבניינים אכלסו כמות קטנה יותר של דיירים, המערכות לא היו מורכבות, וכדי לשמור על המבנה נקי ומתפקד לא היו דרושים יותר מכמה עובדי תחזוקה בודדים.

אולם בנוף העכשווי, תחום ניהול המבנים הוגדר מחדש, והוא מציע לדיירים רמה חדשה של נוחות שפעם לא ניתן היה להעלות על הדעת. כיום קצב החיים מהיר יותר, המערכות חדישות יותר, הבניינים גבוהים ומאוכלסים יותר, הם מציעים לדיירים שפע של מתקנים, וכתוצאה מכך, עולה דרישה לשירותי ניהול ואחזקת מבנים הרבה יותר יעילים, אמינים וחדשניים.

ממנקי בניינים שהיו מגיעים לנקות את הבניין אחת לשבוע, ועד חברות ניהול ואחזקת מבנים, זרמו מים רבים בנהר, ובחירת החברה הנכונה לניהול הבניין שלכם, רחוקה מלהיות משימה פשוטה, במיוחד אם אתם רוצים את מיטב השירותים שיש.

 

הכירו את חברת הומי'ז, הנמצאת בחזית ניהול המבנים

ניהול בניין מגורים, במיוחד כאשר מדובר בבניין אשר מאכלס מאות דיירים, זו אינה משימה קלילה. מה גם שכיום כל אחד יכול לפתוח חברת ניהול, אין על כך פיקוח והסמכה אינה חובה. לכן בחירת החברה הנכונה זו החלטה גדולה וחשובה, ויש לבחור בחברה אשר מבינה את כל הדקויות והמורכבויות שבתחום הניהול.

לחברת ניהול מבנים יש המון משימות שצריכה לבצע סביב השעון. עליה להבטיח שכל המערכות של הבניין פועלות כראוי, שהמעליות פועלות ללא תקלות ונותנות מענה לכלל הדיירים. עליהן לבצע בדיקות תדירות ושוטפות למערכות השונות, לדאוג לתחזק אותן בזמן ובהתאם לחוק. על החברה לוודא שכל מערכות החירום של הבניין פועלות כסדרן ושמורות במצב מיטבי. וכמובן שהחברה צריכה לדאוג שכל חללי הבניין נשמרים נקיים, מהגינות החיצוניות, דרך הלובי ועד החניון התת קרקעי.

אחת החברות שכיום בולטות בשוק ניהול המבנים המקומי זו הומי'ז, חברה ששמה הולך לפני והפכה לשם דבר בעיקר בערים כמו תל רביב, גבעתיים, רמת גן, רמת השרון והרצליה, כאשר בכל אחד מהבניינים שמנהלת דואגת להעלות את רמת ואיכות החיים במידה משמעותית.

 

כחברה מקצועית, הומי'ז דואגת לייעול תהליכי ניהול

כאשר אתם בוחרים בחברת ניהול, עליכם לוודא שהחברה שבחרתם מיישרת קו עם כל הטכנולוגיות המתקדמות שקיימות בתחום ויכולות למקסם את תהליכי הניהול במידה משמעותית ולספק לכם, דיירי הבניין, את מיטב השירותים בתחום.

הומי'ז נמצאת בחזית גם בתחום הזה, באמצעות שילוב טכנולוגיות מתקדמות בעבודת הניהול. אם בעבר היה צריך לדפוק על דלתות כדי לגבות תשלומים, הומי'ז מנהלת את הבניין בעזרתן של אפליקציות המשלבות מספר פונקציות, החל בתשלום דמי ניהול באמצעות כרטיס אשראי, ועד מתן אפשרות לדיירים לדווח על בעיות שונות בבניין באופן מידי, מה שהופך את המענה למהיר הרבה יותר. ניתן לדווח על כל בעיה ולו הקטנה ביותר, באמצעות האפליקציה וצוות החברה אשר נמצא עם היד על הדופק תמיד, דואג להיות מעודכן ולטפל בכל בעיה שעולה בהקדם האפשרי. השימוש באפליקציה הידידותית גם הופך את שירותי הניהול של הומי'ז לשקופים יותר, כך שכל אחד יכול לראות את התמונה הגדולה, לקבל מידע בזמן אמת ולהתעדכן בנתונים הפיננסיים בקלות.

 

גישה ייחודית לניהול מבנים המבטיחה חיסכון לדיירים

בהומי'ז תמיד דואגים לשים את הדיירים במרכז, וכל ההתנהלות של החברה מכוונת כדי ליצור חיסכון עבור הדיירים. החברה אינה נשענת על בעלי מקצוע במיקור חוץ, אלא שיש לה צוות עובדים פנימי, מה שמוזיל את העלויות באופן משמעותי, עם צוות הנהלה שעורך בעצמו ביקורים בבניינים ומוודא שהצוות המקצועי מבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר.

כך גם הדיירים יכולים להיות שקטים יותר – לא מסתובבים להם בבניין בעלי מקצוע אקראיים אלא צוות קבוע שהם מכירים ויודעים לזהות לאחר זמן. אין ספק שחברת הומי'ז פועלת במרץ ובעזרת כל האמצעים כדי להציע ולהציב את הסטנדרטים הכי גבוהים בניהול מבנים!

 

לפרטים נוספים לחצו כאן:

הומיז ניהול מבנים

שתפו באמצעות:
דילוג לתוכן