פניה לחברות ניהול

מנכ"ל/מנהל יקר,

על מנת לקדם ולשפר תדמית החברות ולהעצים את כוחן של החברות העוסקות בניהול ואחזקת ועדי הבתים, פונים אנו אליכם להצטרף לאיגוד.
להלן חלק מהפעילויות שיכנסו תחת כנפי איגוד החברות:

האיגוד יהווה כוח כלכלי, שיאפשר פרסום תדמיתי, פרסום שימליץ ללקוח לבחור בחברה המשתייכת לאיגוד ועומדת בקריטריונים המקצועיים שהוצבו ושסיכוייה לפשוט רגל פחותים.

האיגוד יפעל מול חברות הביטוח לקבלת כיסוי ביטוחי לאחריות מקצועית בתחום לחברי האיגוד.

עיצוב פרופיל של מנהלי, עובדי הארגון- בעתיד יפעל האיגוד לכך שהמקצוע יחויב בלימודים מקצועיים ובבחינות הסמכה המבוססות על תקן מס' 1525 על כל חלקיו של מכון התקנים.

קיום אירועים, כנסים בארץ ובחו"ל , השתלמויות בהן יועבר מידע שיפרה הדדית את כל החברות, במישורים כגון: השקת מוצר חדש, תהליכי עבודה, לקיחת סיכונים, מנגנוני עבודה, דפוסי עבודה, גיבוש מנגנוני טיפול בתלונות ומתן פיצוי ללקוח, שיפור תדמיתו של הארגון, שיקולי עלות מול תועלת, ניהול קשרי לקוחות, מערכות טכנולוגיות מתקדמות וכו'.השתתפות בתערוכות.

הנהלת האיגוד תפעל בכלים משפטיים לטיפול בסכסוכים, בוררות גישור פישור,בעלויות מופחתות בנוסף יתן האיגוד מענה משפטי ומקצועי במצב של פשיטת רגל מתן עזרה במצב של היקלעות למשברים וכל סיוע אחר אשר יידרש.

 

 

יתרון מרכזי נוסף הוא שיטת הקניות בארגון, האיגוד יפעל לבצוע מכרזים מול הספקים ונותני השירות ,כגון: חברות סליקת תשלומים בהוראת קבע, ספקי חומרי ניקוי, ציוד כיבוי אש, פרזול, מנורות וציוד חשמלי, משתלות, חברות ביטוח, חברות הסלולר, בתי דפוס, בעלי מקצוע שונים וכו', מה שיגרום להורדת העלויות ולהשגת הנחות באופן משמעותי.

הנהלת האיגוד תפעל להקמת ועדת אתיקה.

יבוצעו אסיפות כלליות בהן יועלו הנושאים לקידום ושיפור בתחום.

ברמה המדינית האיגוד ייצור מצב שבו הענף מקבל לגיטימציה ע"י השלטונות, קיום הסדר עם השלטונות שעל פיו תוכר עבודה זו כעבודה מועדפת לחיילים משוחררים ,טיפול בקבלת עובדים זרים חוקיים לחברים באיגוד ובנוסף הסדר מיוחד להעסקת אמהות חד הוריות בו יהיה ניתן לקבל הטבות, מענקים לעסק ו/או לעובד עצמו.

שדרוג הבתים- נפעל מול הרשויות/גופים ממשלתיים לקבלת מענקי שיפוץ,טיפוח ושידרוג הבניניים.

נפעל גם בכנסת למען חקיקת חוק בנושאים הבאים: דרישה לאישור היעדר חובות לועד הבית בטרם מכירת הדירה.

כן יפעל למען חקיקת חוק שעל פיו יקבעו דירוגים לבנינים על פי גובהם, שיטחם אשר יהיו חייבים בחברת ניהול בעלת תעודות מתאימות אשר עומדת בקריטריונים , בשל המערכות המורכבות הדורשות טיפול מקצועי בבנין.

הארגון יפעל בצורה מושכלת לבחור את מועמדיו לתפקידים.

חברות בארגון תהווה תנאי להכרה בחברתך כחברת ניהול ועדי בתים.

האיגוד ידאג לקבלת רישוי ,הכשרות, לימודים , אשר יסייעו לייעול הארגון וכל זה בעלות מופחתת.

 

 

הקמת האיגוד תהיה הישג לחברות הניהול היא תמצה את עוצמתו הכלכלית והמוסדית.

הצטרפות בתקופת ההתארגנות תהיה קרש קפיצה למימוש המטרות שהוצגו לעיל, זו ההזדמנות שלך להצטרף לאיגוד וליהנות מהקלות והטבות. הצטרפותך לאיגוד בשלב זה מהווה הזדמנות לקבלת אחד התפקידים הבכירים במוסדות האיגוד.

הצטרפותך תתרום לשינוי המציאות, הצטרפותך לאיגוד תתרום לערך גבוה יותר של חברתך בעיני הלקוחות ובמקביל תגדיל את ערך הארגון שלך.

בתקופת ההתארגנות מוסמכת הנשיאות ליתן הקלות להצטרפותך ולקביעת דירוגך, לאחר תקופה זו יהיו מבחנים ותנאי הקבלה יותר קשיחים.
חברתך תוכל להתפרסם באתר זה כחברת האיגוד.
בעידן שבו שם המשחק הוא אפקטיביות האיגוד המקצועי יתרום רבות להשגת היעד העסקי שהינך מנהל.
ביחד איתך נוכל לקדם את ההכרה בנו כאיגוד חזק ייצוגי מקצועי וייחודי.ברצוננו להוסיף ולציין כי כל שאלה טענה או המלצה תיבדק ותיענה ברצינות המלאה.
בטוחים אנו כי אתה המנהל מבין כיום את החשיבות הנעוצה בהצטרפותך לאיגוד.
בברכה,

ועדת קבלת חברים

שתפו באמצעות: