לגבי ריצוף לבית

פורום בנושאי עיצוב פנים / עיצוב נוף / אדריכלות. בניהול אודרילי(אור לי הראל), אדריכלית ו-מעצבת פנים, בדגש על עיצוב בצבע (http://www.batim.org.il/color).

מנהלים: odrieli, זוהרה

שלח תגובה
rutibr

לגבי ריצוף לבית

שליחה על ידי rutibr »

אנחנו בוחרים ריצוף לבית ורציתי להתייעץ לגבי סוג הריצוף שהכי פרקטי לאזור המטבח והסלון. אנו מתלבטים בין גרניט פורצלן, פסיפס ופרקט. פרקט יהיה בחדרים ונראה לי פחות מתאים אז השאלה היא האם לבחור בריצוף פסיפס שיש לו את הייחודיות או גרניט פורצלן שהוא משדר משהו יוקרתי. הבנתי שמדובר בעלויות שונות לגמרי אבל אני מתייעצת קודם לגבי הסוג שהכי יתאים לאזור הזה בבית.
אשמח להכוונה...
מאיר_עזרן

Re: לגבי ריצוף לבית

שליחה על ידי מאיר_עזרן »

אני הייתי הולך על פסיפס. אבל קשה לענות בלי לראות את הבית או את הדגמים שאת שוקלת..
InsideArt

Re: לגבי ריצוף לבית

שליחה על ידי InsideArt »

בתגובה לשאלה בנושא ריצוף לבית-

ציינת 3 אופציות- פרקט/פסיפס/גרניט פורצלן.
פרקט אכן מתאים בעיקר לחדרי שינה,
פסיפס מורכב כידוע משילוב של הרבה אבנים קטנות ולרוב בשילוב של הרבה גוונים. הוא אינו מתאים לריצוף המטבח והסלון! יוצר מראה מרצד ולא שקט. הוא מתאים במינונים מאוד מסוימים, קטנים יחסית ובעיקר לחללים כגון חדרי אמבטיה ושירותים. אם את מאוד אוהבת את הסגנון, תוכלי לשלבו בקיר/אזור מרוצף קטן בלבד באזור המטבח/סלון. פסיפס הוא גם יקר מאוד.
גרניט פורצלן זאת האופציה המתאימה ביותר. הן מבחינת העלות, הן מבחינת המגוון העצום של צבעים וטקסטורות והן בשל העמידות הגבוהה. פרקטי ביותר!

ענת מינץ
מעצבת פנים
InsideArt

Tel. 052-8308787 | Mail. anat@insideart.co.il | www.facebook.com/insideart.co.il
שלח תגובה

חזור אל “פורום עיצוב פנים / עיצוב נוף / אדריכלות”