שיפוץ הבית

פורום בנושאי עיצוב פנים / עיצוב נוף / אדריכלות. בניהול אודרילי(אור לי הראל), אדריכלית ו-מעצבת פנים, בדגש על עיצוב בצבע (http://www.batim.org.il/color).

מנהלים: odrieli, זוהרה

שלח תגובה
hanikalman

שיפוץ הבית

שליחה על ידי hanikalman »

בוקר טוב
אני מעוניינת בלשפץ את הבית בתקופה הקרובה אחרי 15 שנה מאז השיפוץ האחרון.
אני רוצה להתקין כמה ויטרינות זכוכית בבית (רוצה open space).
כמו כן חשבתי על התקנת חיפוי זכוכית למטבח אך פה הבעיה שלי, מה לגבי הניקוי של הזכוכית במטבח האם יש שיטה לניקוי זכוכיות במטבח?
י.ר.אשכנזי

Re: שיפוץ הבית

שליחה על ידי י.ר.אשכנזי »

חני שלום,

1. זכוכית במטבח - חשוב לקחת בעל מקצוע מצויין שיודע להדביק ולחתוך את הזכוכיות במידה הנכונה (זה מה שמייקר). לגבי הניקיון קל מאוד לניקוי - כפי שמנקים חלון בעזרת תרסיס חלונות וניגוב קל, תמיד נראה נקי ויפה מומלץ בחום.

2. ויטרינות - חשוב להתחשב לאיזה צד פונה החלון - השפעת קרני השמש על טלויזיה , טמפרטורה. במידה ויש שכנים ניתן להתקין זכוכית אנטי סאן שבשעות היום לא ניתן לראותך מבחוץ.

בהצלחה בשיפוץ,
חברת י.ר אשכנזי
gay2012

שליחה על ידי gay2012 »

שלבי השיפוץ הינם בעלי חשיבות מרובה, לגבי ניקוי החלונות לא אמור להיות בעיה, פשוט עם תרסיס מיוחד ומטלית הפלא שעושה כבר את העבודה לבד.
דורי רון

שליחה על ידי דורי רון »

כמו שציינו כאן, הכי חשוב לקחת בעל מקצוע טוב ואמין, שייתן מענה לכול הדברים כשעושים שיפוץ בית. אבל גם מאוד חשוב לחפש מידע ופרטים, והרשת מלאה בעצות כאלה, וזאת כדי שתהייה מוכן עם השאלות הנכונות. כמו כן יש הרבה אתרים שמספקים מגוון רחב של מוצרים ועצות.

בהצלחה
galplik80

שליחה על ידי galplik80 »

אם כבר שיפוץ הבית אני ממש הייתי עושה איזה אזור או חדר שבנוי מעץ, במיוחד באיזורים כפריים, ואז אפשר גם את החדר הזה להפוך לצימר.
שלח תגובה

חזור אל “פורום עיצוב פנים / עיצוב נוף / אדריכלות”