5 תקלות נפוצות של מזגנים בקיץ – גם לתקלות החמורות יש פתרון עבורכם

לקראת הקיץ הממשמש ובא אנחנו חייבים להיערך בהתאם ובעיקר זה אומר לבדוק שהמזגן שלנו מתפקד כמו שצריך. אם אתם מרגישים שכבר בימים החמים הראשונים שכולנו הרגשנו לאחרונה המזגן שלכם לא ממש תפקד זה בדיוק הזמן להזמין לביתכם טכנאי מזגנים מקצועי ולהיות מוכנים לחודשים הלוהטים באמת. לא משנה אם אתם תושבי הצפון, המרכז או הדרום, הקיץ הישראלי ידוע כקיץ בלתי נסבל ולכן אנחנו חייבים את המזגן בשיא כוחו כדי לעבור את יולי- אוגוסט בשלום. לפניכם חמש תקלות שיכולות להתרחש במזגן שלכם וכמובן גם חמישה פתרונות שיעזרו לכם להתגבר על התקלה.

מזגן לא מקרר- מזגן שלא מקרר יכול להיות בגלל שכיוון של המזגן על ידי השלט לא נכון או שפשוט נגמר הגז. אומנם מדובר בתקלות קטנות מאוד אבל גם במקרים האלו מומלץ לא לסמוך על עצמכם או על השכן שהבטיח לבדוק את התקלה ולהזמין לביתכם טכנאי מזגנים מנוסה שיסדר את התקלה תוך זמן קצר. רק כאשר אתם מזמינים איש מקצוע אתם אכן יכולים להיות בטוחים שהתקלה מאחוריכם.

מזגן מטפטף- מזגן שמטפטף נגרם לרוב בגלל צינור קרוע או בגלל חיבור לא מספיק חזק של הצינור למנוע המזגן. גם במקרה הזה לא מדובר בתקלה יוצאת דופן אבל גם במקרים האלו מומלץ שלא לקחת סיכונים ולקרוא לביתכם לאיש מקצוע שמבין בתקלה כנראה הרבה יותר ממה שאתם מבינים.

מזגן קופא- תקלה של מזגן קופא היא כבר תקלה מורכבת יותר וזה נגרם ככל הנראה בגלל תקלה במנוע של המזגן או בעקבות מזגן שעובד על טמפרטורה נמוכה לאורך זמן. כמו שאנחנו צריכים לנוח מדי פעם גם המזגן שלנו צריך מנוחה ואם לא נאפשר לו את המנוחה הזו הוא פשוט יפסיק לעבוד ואחת הדרכים של המזגן לאותת לנו שהוא עייף זו ההקפאה. אם בתקלות הפשוטות נזמין לביתנו טכנאי מזגנים על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתקלה מורכבת יותר וגם במקרה הזה אל תנסו לתקן את התקלה בעצמכם.

מזגן לא מוציא אוויר- מזגן שלא מוציא אוויר יכול להיות בגלל תקלה במנוע ואז מדובר בתקלה מסובכת אבל יכול להיות גם בגלל כיוון לא נכון של השלט ואז מדובר בתקלה פשוטה יותר. לתקלה הזו ולכל תקלה אחרת יש לכם שירות טכנאי מזגנים בפריסה ארצית אז לא צריך לנסות לתקן בעצמכם וקוראים לאיש מקצוע- אם תנסו לתקן בעצמכם יכול מאוד להיות שרק תחמירו את התקלה.

מזגן לא נדלק- אם לא מדובר בתקלה כללית בחשמל בביתכם זה לא הזמן לחשוב אפילו על לנסות לתקן את המזגן בעצמכם. מזגן שבכלל לא נדלק זו תקלה חמורה שמצריכה טכנאי מזגנים מקצועי ומיומן שכבר יש לו ניסיון של כמה שנים בתחום אחרת התקלה פשוט תישאר אתכם. 

שתפו באמצעות: