5 סיבות מצוינות להתקנת מערכת מרכזית לסינון המים בבניין

בשנים האחרונות ובכלל, יש לא מעט כתבות על איכות והרכב המים במדינת ישראל. מצד אחד, על פי הנתונים המוצגים בכתבות, המים בארץ נחשבים לאיכותיים ובטוחים לשתייה ואילו מהצד שני, המים מכילים משקעים של אבנית, חול, חלודה וכו'. לאור מצב הנתונים והבלבול שיש בנושא, ההמלצה הכי טובה היא להשתמש בפתרונות של סינון מים. בזכות תהליך הסינון, המים הופכים לאיכותיים, טעימים ובריאים. 

סינון יכול להתבצע במספר דרכים בהם, שימוש במתקן מים המותקן על השיש או מתקן עומד ועד מערכות סינון מתקדמות לכל הבניין. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את הסקירה שלנו על מסנן מים מרכזי לכל הבניין. מוכנים? אנחנו מתחילים!

קל, נוח ופשוט

אם תבחרו להתקין מסנן מים לכל הבניין, הרי שכל הדיירים יהיו פטורים מהחלפה של פילטרים דירתיים וכמו כן יהיו פטורים גם מהתנהלות מול טכנאים ונציגי שירות. מעבר לכך, אם יש בכל דירה או במרבית הדירות, מתקן מים המוצב על השיש או עומד על הרצפה, הרי שכעת לא יהיה צריך אותו וזאת בגלל שתהיה מערכת מרכזית לסינון המים בבניין. כך תוכלו לפנות מקום בדירה לטובת דברים אחרים. מעבר לכך, מסנן מים לבניין דורש תחזוקה פשוטה ומינימלית ביותר הניתנת על ידי החברה שהתקינה אותו. 

חיסכון משמעותי

כאשר מתגוררים בבניין משותף ולכל דייר יש מתקן מים משלו, הרי שהוא משלם לא מעט כסף עליו ועל התחזוקה שלו מדי חודש. כך אם כל דיירי הבניין המשותף מסכימים על רכישת מערכת סינון מרכזית לבניין, כל אחד בסופו של דבר, ישלם מעט מאוד על הרכישה והתחזוקה שלה. ההתייעלות הזאת תחסוך סכומי כסף גדולים ועוד לא דיברנו על הוצאות החשמל (של מתקני המים דירתיים) שגם הן יופחתו בצורה משמעותית. 

יעילות מקסימאלית

מתקן לטיהור מים פועל על מערכת אוסמוזה הפוכה ולמעשה הוא מסנן רק את מי המטבח. מסנן מים דירתי מסנן את כל המים שעוברים בצנרת ואילו מסנן מים מרכזי המותקן בבניין משותף, יסנן את כל המים שמוזרמים בצנרות, כלומר החל מנקודת המים הראשית ועד כל התשתיות המשותפות והדירות שיש בבניין. כך שהרווח הוא כפול וזאת משום שיש מים נקיים בכל הנקודות שיש בבניין.

שמירה על מכשירי החשמל

אם אתם משתמשים בקומקום חשמלי, אתם בוודאי מודעים לעובדה שמצטברת בו אבנית בגלל המים ובכלל, יש המון מכשירים שניזוקים מהאבנית כמו, דוד חשמל, מדיח כלים, מכונת כביסה וכו'. כאשר בוחרים להתקין מערכת סינון לכל הבניין, הרי שהמים תמיד יהיו נקיים וללא אבנית ובטח שנוכל להימנע מגרימת נזק למכשירי החשמל.

לשמור על הבריאות ולהנות ממים טעימים יותר

אין ספק שמים מסוננים הם לא רק נקיים יותר, אלא גם בריאים וטעימים. תסמכו עלינו שאתם כבר תרגישו את השינוי בעצמכם.  

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן