5 כלים שכולכם צריכים בשביל אחזקה שוטפת של הדירה

גם בית חדש ומתוקתק איננו יכול להישאר חדש לנצח. עם הזמן ובאופן טבעי, כל מיני דברים בבית נפגמים ומתקלקלים, הצבע מתקלף, גוף תאורה מאבד את צבעו, צריך להחליף מנורה או להחליף ברז. לפעמים, דומה כי אין מנוס מקריאה לבעל המקצוע שיתקן. למשל מי שאיננו בעל ידע בחשמל או הסמכה של חשמלאי מוטב לו שלא לנסות לתקן בעצמו שקעים שרופים. יחד עם זאת, לא בשביל כל תיקון צריך לקרוא לאיש מקצוע. זה פשוט מיותר, זה עולה כסף שניתן לחסוך ולא פחות חשוב, יש לא מעט סיפוק במשימה שבוצעה בהצלחה וללא עזרה. רוצים גם אתם לתחזק את הדירה באופן שוטף, בעצמכם? להלן נציג 5 כלים שכולכם צריכים בשביל אחזקה שוטפת של הדירה.

מברגה טובה – חיונית ביותר

אחד הכלים הבסיסיים שמתבררים כחיוניים לכל מי שרוצה לבצע אחזקה שוטפת ובקלות הינו מברגה. לא צריך לבחון אין ספור כלים כאלה בכדי לבחור באופן מוצלח. פשוט כדאי לבחור מותג מוביל כגון מברגה מקיטה. באמצעות כלי עבודה שכזה ניתן לבצע פעולות אין ספור, של חיזוק ושחרור של ברגים מכל הסוגים. אופן ההפעלה של הכלי פשוט ביותר ותוך תרגול קצר יודעים כיצד להפיק את המירב. תוכלו לבצע בקלות חיבור של מדפים, תיקון של ארונות, החלפה של גופי תאורה ישנים. בנוסף, ניתן בצורה כזאת גם לבצע קידוחים למשל כדי להתקין דיבל. ככל שהשימוש בכלי העבודה צפוי להיות רב יותר, כך מומלץ להעדיף כלי חזק ובעל עוצמה משופרת (10 או 12 וולט, למשל).

סולם יציב ובטיחותי – כדי שתגיעו גבוה

יש לכם כבר מברגה מקיטה? מצוין. אך מה עושים כאשר רוצים להתקין דיבל בגובה רב, בכדי להתקין מדף? או איך מגיעים לנקודה גבוהה כאשר רוצים לצבוע ואין בנמצא רולר? איך תחליפו נורה בקלות? במקום לטפס על כיסא, צעד מאוד לא בטיחותי ואפילו מסוכן ממש, חשוב שיהיה לכם בבית סולם. יש בנמצא דגמים בעלי מעט שלבים או דגמים בעלי שלבים רבים, יש גם מיני סולמות וכדאי שתבחרו בהתאם למשימות שאתם מתכוונים לבצע באופן שוטף. בנוסף, כך תוכלו להגיע בקלות למדפים העליונים של הארון, בלי להסתכן.

אי אפשר בלי פלייר

יש לכם בארגז הכלים מברגה מקיטה וגם סולם כבר רכשתם מזמן? זה הזמן לרכוש גם פלייר מאיכות טובה. פליירים או צבתות הם כלי עבודה חיוניים לתחזוקה שוטפת, הם מסוגלים לאחוז היטב בכל מיני ברגים, אומים, לשלוף חוטים, לטפל בחלקים שונים הנמצאים באזורים קשים לגישה. כדאי לשים לב שישנם סוגים שונים של פליירים, כגון פלייר פטנט, ג'בקות וכדומה. בנוסף, יש גם צבתות רגילות שיכולות בקלות לשלוף למשל מסמרים ישנים מהקיר, פעולה שנדרשת לפני ביצוע צביעה.

פטיש ביתי

עוד כלי עבודה שאי אפשר בלעדיו הינו הפטיש. יש בנמצא דגמים שונים, הנבדלים אלה מאלה בגודל ובכובד. לשימושים ביתיים רגילים לא נדרש דגם גדול וכבד במיוחד, שמצוי בשימוש אנשי מקצוע, נגרים, נפחים וכדומה. דגם ביתי יהיה קומפקטי ונוח, לא כבד וניתן לטלטול.

כלי עבודה לחיתוך

כלי נוסף שיהיה חיוני בכל בית לצורך תחזוקה שוטפת הינו כלי רב תכליתי לחיתוך. למעשה, ישנם כלים שונים שניתן לתאר באופן כזה, כאשר הפשוט ביותר יהיה סכין החיתוך או "סכין יפנית". יחד עם זאת, מי שבאמת רוצה להשקיע ולקבל כלי איכותי שמאפשר ביצוע פעולות נוספות יוכל לבחור במולטי טול כגון לדרמן. זהו מכשיר בעל כמה פונקציות לרבות פלייר, מתקן לחיתוך חוטים וכן סכין.
 

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן