5 טיפים להעלאת ערך הנכס שלכם

כאשר אתם מעמידים את הבית שלכם למכירה, עליכם להבין שכל פרט קטן עושה הבדל משמעותי. עליכם להתייחס אל הבית שלכם כהשקעה וכמו כל השקעה, תוכלו להעלות את הערך שלו בכמה צעדים פשוטים אך חכמים.

שיפור עיצוב הפנים

תתפלאו מה מעט צבע יכול לעשות. עבור קונים רבים טפטים על הקירות או חדר שצבוע בסגול לילך אינם אטרקטיביים אלא רק מצביעים על כמות העבודה הנדרשת כדי להתאים את החלל לסגנונם. לכן רגע לפני מכירה מוטב לצבוע את הבית בצבעים ניטרליים כמו שמנת או לבן ולהסיר טפטים אם ישנם.

ויהי אור

מומלץ להכניס הביתה אור ככל האפשר שכן התאורה היא אחד הגורמים המכריעים. הסירו וילונות כבדים, החליפו נורות והקפידו שפתרונות התאורה שאתם בוחרים יהיו כמה שיותר מודרניים. אפשר לעצב את החלל עם גופי תאורה מלאכותיים במידה ואין אור טבעי. רק כדאי לוודא שהם כוללים נורת לד חסכונית.

השקיעו במטבח

למרות שנדמה לכם שלא כדאי להשקיע ברכישת מכשירי חשמל חדשים עליכם לזכור שבסופו של יום מכשירי החשמל יעברו עמכם לבית החדש. עבור הקונים הפוטנציאליים מכשירי חשמל חדשים מוסיפים יוקרה, שיק וסטייל למטבח, וגורמים לו להיראות יותר מודרני וחדשני. כמו כן אפשר לצבוע את ארונות המטבח ולא להחליף, אם רוצים ליצור הבדל גדול ומשמעותי.

גם האמבטיה זקוקה למתיחת פנים

האמבטיה היא אחד החללים החשובים בבית, מיד לאחר המטבח. לכן עליכם לוודא שהיא נראית במיטבה. אם אפשר להשקיע בשיפוץ, מה טוב. אם לא, כדאי לבצע מתיחת פנים קלה ולרענן אותה. בדקו שכל האריחים כבודם במקומם מונח, שהזרם באמבטיה הנו חזק, שהכלים הסניטריים אינם שחוקים, שאין סימנים של עובש או רטיבות הדורשים טיפול וכן הלאה.

הסירו חפצים אישיים

תמונות משפחתיות, ציורים של הילדים, קשקושים על הקירות, כל אלו ועוד מונעים מהקונים לראות את הפוטנציאל הגולמי של החלל. כאשר אתם מסדרים את הבלגן ומפנים את כל החפצים האישיים, אתם מסייעים לקונים להתמקד בדברים החשובים ולראות את היתרונות שעבורם כדאי להם להגיש הצעה על הבית.
עם מקצה שיפורים ועבודת ניקיון קלה עד יסודית תוכלו להגדיל את ערכו של הבית, להפוך את המכירה לקלה ומהירה יותר ואף לקבל הצעת מחיר התואמת את ערכו המלא של הבית אותו הנכם מוכרים.

 

נכתב בשיתוף חברת איזי האוס

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן