10 טיפים חשובים להובלת דירה

רוב האנשים אשר שוכרים שירותי הובלה טועים בקבלת החלטה זו או אחרת בכל הקשור אל הובלות, דבר אשר נובע כתוצאה מחוסר ידע וניסיון בתחום ההובלות. ליקטנו עבורכם עשרה טיפים חשובים אשר יעזרו לכם בבחירת חברת הובלות אשר תבטיח לכם הובלה מהירה ובטוחה ליעד המבוקש.

בוחרים את החברה בפינצטה

הקשת מחרוזת המילים 'הובלת דירה' או 'חברת הובלות' תוביל אתכם למאות תוצאות של חברות שונות בארץ אשר ישמחו להוביל את תכולת הדירה שלכם. אך לא כל חברה מאגדת את אותו ניסיון ומעסיקה צוות מובילים מקצועיים אשר יכולים להבטיח לכם העברה בטוחה ומהירה. לכן, הטיפ הראשון יהיה בחירת חברת הובלות "בפינצטה". כלומר, הבחירה צריכה להיעשות רק לאחר שוידאתם כי מדובר בחברה חוקית ובעלת ניסיון אשר מספקת חשבוניות וקבלות וכן בחברה בעלת מוניטין מוצלח עליו יכולים להעיד לקוחות העבר שלה.

רק מובילים מקצועיים

יש חברות שקמות מדי קיץ כמו פטריות לאחר הגשם ומפסיקות את הפעילות לאחר חודשיים שלושה. אלו חברות הובלה או עסקים אשר מחליטים לספק גם שירותי הובלה (בנוסף לשירותים שונים אותם הם מספקים לאורך כל השנה) בעונת הקיץ העמוסה במעברי דירות. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא כי מדובר בחברה בעלת ניסיון אשר מעסיקה צוות מובילים מקצוענים בהובלות של דירות.

בודקים את הציוד

תמיד יש לוודא כי חברת ההובלות בה אתם בוחרים היא בעלת ציוד משוכלל וחדיש המיועד להובלה. באם מדובר בסרבלים מיוחדים להעמסה אותם המובילים עוטים לגופם , צי של משאיות ורכבי הובלה המתאימים להובלת דירות וכן הובלות קטנות (באם אתם מעוניינים בהעברה של מספר פריטים בודדים).

עונות המעבר משפיעות על הכיס

העונה בה תעברו יכולה להשפיע בצורה ניכרת על הכיס שלכם. עונת הקיץ נחשבת לעונה העמוסה ביותר של המובילים. סטודנטים רבים עוברים דירה, רוב חוזי השכירות מסתיימים בחודשי הקיץ וכן אנשים רבים מעדיפים לעבור דירה עם הילדים בחופש הגדול וזאת על מנת שהם לא יפספסו לימודים. בהתאם, המחירים גם גבוהים יותר בעונה עמוסה זאת. בעונת החורף הביקוש אינה גדול ולכן התעריפים זולים יותר בצורה ניכרת.

טיפים נוספים אשר יקלו על התהליך

  • אריזה- השכרת שירותי אריזה לדירה יחסוך לכם בזמנים ויבטיח לכם מקצועיות.
  • ביטוח- תמיד יש לוודא כי חברת ההובלה דאגה לביטוח החפצים בעת מעבר.
  • חוזה- אף פעם לא לוותר על חוזה בו מצוינים כל הדברים שסוכמו בעל פה.
  • מזמינים לבוקר- ההמלצה היא תמיד להזמין את ההובלה הראשונה.יש לקחת בחשבון כי סדר היום של המובילים בדרך כלל עמוס ולכן כל איחור או בעיה עם הובלה קודמת יכולה לגרור איחור של כמה שעות בזמן ההובלה שלכם.
  • תשלום- יש לשלם מקדמה טרם ההובלה ואת יתרת התשלום לאחר סיום ההובלה.
  • טיפ- נהוג לתת טיפ למובילים. הכינו את הטיפ המדויק מראש.
  
שתפו באמצעות: