תחזוקת מעליות בבניין משותף – כל שצריך לדעת

 

לא בכל הבניינים המשותפים בתל אביב ישנה מעלית, אך בכאלו שכן יש אחת החיים קלים יותר ואיכות החיים גבוהה יותר במידה ניכרת. כדי שהמעלית תמשיך לשרת נאמנה את דיירי הבניין יש לשמור על תחזוקה נאותה כנדרש. חברת ניהול בתים משותפים בת"א תוכל לסייע לכם בכך ולהוריד מעל כתפכם את המטלה. בעיר ללא הפסקה אין ספק שזו הקלה: משימה אחת פחות הופכת את החיים לפשוטים יותר.

 

חברת ניהול ואחזקה – דואגת גם לאחזקת המעלית
 
ניהול בתים בתל אביב לעיתים מעט יותר מורכב מהרגיל, מדובר באזור שוקק ולא פעם בנייני המגורים מחליפים דיירים באופן תדיר. עם המון עיסוקים וקיום שגרת חיים במקום אחר, לעיתים קל לשכוח שישנם דברים בבניין שצריך לתחזק ולשמר, כמו למשל המעלית. תחזוקת מעליות בבניין משותף היא הכרחית ואפילו קריטית ועם חברת ניהול אינכם צריכים לדאוג לכך, זה כלול בשירות.
 
הגיע הזמן להשתדרג
 
מעליות ביתיות משפרות את החיים בבניין במידה רבה, אולם עליהן להיות מותקנות ומטופלות בהתאם לחוק. בין אם בבניין שלכם יש מעלית קיימת ובין אם ברצונכם להתקין אחת, חברת אחזקת בתים בת"א יכולה לסייע לכם לאורך שלבי התהליך ולוודא שהמעלית מתאימה הן לצרכים של הדיירים והן למבנה עצמו. ההתקנה דורשת אישור מטעם מכון התקנים ולאחריה יש לשמור על תחזוקה שוטפת. חברת האחזקה תבחר לשם כך אנשי מקצוע מיומנים אשר יספקו מענה זמין סביב השעון ויבצעו את כל פעולות התחזוקה הנדרשות.
 
מהו תפקידה של חברת הניהול?
 
מעלית מציעה אפשרויות ניוד לסוגים שונים של משתמשים החל בקשישים, דרך בעלי מוגבלויות ועד משפחות עם ילדים. איכותיות עד כמה שיהיו, הן אינן חפות מתקלות ולכן חשוב לבחור בחברה שמספקת שירותי תחזוקה מקיפים וזמינים סביב השעון. כך למשל אם ישנה תקלה במעלית, אם קיים בלאי ואם ישנו מצב חירום, חשוב שהחברה שמספקת שירותי תחזוקה תציע מענה מקצועי וכמה שיותר זמין. תפקידה של חברת הניהול הוא למצוא את החברה הנכונה שתספק את השירות הכי איכותי ומקצועי.
 
 
נכתב על ידי נועה בן ארי בשיתוף עם חברת בית בטוח
 
 

 

 


חיפוש מהיר: