תחזוקת מבנים

 

שמירה על תחזוקה שוטפת של המבנה חשובה מאוד לתפקודו התקין. אם בעבר תחזוקת מבנים הייתה שמורה רק למבנים מסחריים ותעשייתיים כמו למשל בתי מלון, מפעלים או בנייני משרדים, כיום תחום זה התרחב וגם בנייני מגורים מתוחזקים ביד רמה. מה כוללת תחזוקה המבנה בשוטף ובעתות חירום? וכיצד תעזור לכם בכך חברה לאחזקת מבנים?

 

תחזוקה שוטפת

בין אם אתם שוכרים את שירותיה של חברת ניהול בתים בפתח תקווה ובין אם מתנסים בשירותי אחזקת מבנים בגבעת שמואל, חשוב מאוד שתיישרו קו עם החברה ותתאמו ציפיות, כדי לדעת מהם בדיוק השירותים שמספקת במסגרת התחזוקה השוטפת. אחזקת מבנים שוטפת לרוב צריכה לכלול פעולות קבועות שמתבצעות באופן תדיר כמו למשל ניקיון, גינון, פינוי פחים ועוד. כמו כן ישנן מערכות של המבנה שיש לדאוג להן כמו למשל הצנרת, מערכות החשמל, מערכות החירום או המעלית. כל אלו ועוד צריכות לעבור בדיקה וביקורת שגרתית, כמתבקש בחוק, על ידי אנשי מקצוע מתאימים.

מלבד בקרה על מערכות הבניין לחברה יש כובעים נוספים והיא אחראית על נושאים נוספים באופן שוטף, כמו למשל: גביית תשלומים מדיירים, גביית דמי ניהול, התנהלות מול רשויות, ייצוג וייעוץ משפטי וכדומה.

 

ניהול מצבי חירום

תחזוקה שוטפת יכולה בהחלט להאריך את חייהן של מערכות הבניין, למנוע תקלות ולשמור על בטיחות המבנה והמשתמשים בו. תחזוקת מנע הנה הכרחית אך כן קיימים מקרים בהם יהיה צורך במתן מענה מיידי ומהיר לבעיות שונות ומגוונות, כמו למשל שבר או תקלה. גם כאן לחברת הניהול צריכים להיות פתרונות ועליה להיות כמה שיותר זמינה על מנת שלא לסכן את בטיחותם של האנשים שמשתמשים במבנה.

 

מדוע לבחור בחברת ניהול חיצונית?

בעידן הנוכחי לוועד הבית אין את הכלים הנדרשים, מכל הבחינות, לביצוע תחזוקה ואחזקה של בניין מגורים. כמו כן לוועד הבית המודרני אין את הזמן הנדרש כדי לתקן את כל התקלות, קל וחומר לגייס לשם כך מומחים. לכן תפקיד האחזקה והתחזוקה עבר לידיים נאמנות של חברת ניהול שעוסקת בכך באופן מקצועי ולה כל הכלים, הציוד, הידע והניסיון הדרושים כדי לשמור על תפקודו של הבניין כמה שיותר מיטבי ולוודא שהדיירים יחיו באיכות החיים שמגיעה להם.

 

 

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.