תחזוקת בניינים בעונת החורף

חיפה היא עיר צפונית וכתוצאה מכך החורף ברחבי העיר מאוד מורגש. לכן, אם אתם גרים בבניין ברחבי העיר ונעזרים בשירותיה של חברת ניהול בחיפה, אלו עבודות התחזוקה שכדאי לבצע כדי להתכונן לעונה הקרה.

איטום ובידוד

בעיות איטום ובידוד יכולות להיות מאוד מעיקות. איטום לקוי יכול לגרום לנזילות, רטיבות ודליפות ובידוד לקוי יכול לגרום לכך שצריכת האנרגיה תהיה גבוהה מהרגיל, מה שיבוא לידי ביטוי בחשבון החשמל החודשי. באמצעות תחזוקה נכונה של הגג לאורך השנה, קל וחומר לפני העונה הקרה, ניתן למנוע המון בעיות. לכן אם אתם מזהים סימנים ראשונים של רטיבות, אל תקלו ראש, פנו לחברת ניהול ואחזקת מבנים בחיפה שמספקת לכם שירותים ובקשו ממנה להזמין אנשי מקצוע בתחום.

ניקוי מרזבים

הצטברות של לכלוך, עלים, בוץ או כל פסולת אחרת במרזבים אולי נראית כמו בעיה קטנה, אבל בפועל היא יכולה לגרום להמון נזק. כאשר לכלוך מצטבר במרזבים הוא יכול לפגוע בזרימה של המים ובכך למנוע מהמרזבים לבצע את עבודתם בהזרמת מי הגשמים אל הקרקע. ניקיון של המרזבים ממש חשוב ויכול למנוע נזילות, הצפות ובעיות נוספות שעלולות להיגרם כתוצאה מהצטברות של מים.

גיזום עצים

מזג אוויר סוער הכולל רוחות חזקות, סערות וסופות יכול לעשות המון נזקים. הנזקים יהיו גדולים יותר כאשר העצים בגינה או בקרבת המבנה אינם מטופלים. לפני החורף כדאי מאוד לבצע עבודות גיזום, ומומלץ להסב את תשומת ליבה של חברת הניהול לנושא במידה ושמתם לב לעצים מסוכנים. יש לגזום ענפים רופפים ולא חזקים אשר עלולים לקרוס כאשר הרוח חזקה מדי. כמו כן אם הגינה מושקית על ידי ממטרות, כדאי לכוון את ההשקיה מחדש כדי להתאים אותה לחורף.

תחזוקת מערכות חימום ומיזוג אוויר

דבר נוסף שכדאי לבדוק, הוא את מערכות החימום ומיזוג האוויר כדי לוודא שלכל הדיירים יהיה כמה שיותר חם ונעים בפנים המבנה. בגזרה הזאת מומלץ לנקות פילטרים, לבדוק שאין ריחות לוואי, לכלוך או אבק, קל וחומר שאין שם הפרשות של בעלי חיים וכדומה. מערכות חימום ומיזוג אוויר תקינות יפחיתו את צריכת החשמל, ותחזוקה נכונה תמנע בלאי ואת הצורך בהחלפת המערכת כולה.

 

נכתב בחסות חברת מטרופוליני – ניהול ואחזקת בתים בחיפה והקריות

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן