שמירה על המעלית בזמן שיפוץ
כולנו מכירים את הפתק התלוי על לוח המודעות של הבנין בזו הלשון- "במהלך החודש הקרוב יתבצע שיפוץ בדירתנו, אנו מתנצלים על הרעש והלכלוך ומבקשים מהדיירים לגלות אורך רוח".
כיום יתכן ונראה בעקבות זאת פתק של וועד הבית המבקש מהמשפצים להקפיד על התקנת ערכת הגנה לתא המעלית. במהלך שיפוץ ממוצע של חודש, יובילו המשפצים במעלית עשרות סבבים של של ציוד וחומרי בניה .
לכל סבב שכזה פוטנציאל פגיעה במעלית. במקרה של נזק שכזה תהיה עלות תיקון הנזק לפחות כמה אלפי שקלים בודדים ולעיתים אף הרבה יותר מזה. את הנזק ניתן למנוע במידה וועד הבית יערך מבעוד מועד לשיפוצים הפוקדים את הבנין מפעם לפעם.
כיום ניתן לרכוש ערכת הגנה לתא המעלית. התקנת ערכת הגנה לתא המעלית לוקחת רק כמה דקות בודדות מגנה על קירות המעלית ועל רצפת המעלית.
האריחים הם בעובי של 5 מ"מ מתחברים אחד לשני כמו פאזל ומסוגלים לחלק משקל נקודתי גבוהה על פני שטח גדול מה שימנע לחלוטין סכנה של פגיעה ברצפת המעלית גם במקרה של נפילת חפץ כבד על האריחים.
לסיכום השקעה חד פעמית בערכת הגנה מקצועית לתא המעלית תחסוך לכם בטווח הרחוק הרבה עוגמת נפש וחסכון של כסף רב בשיפוץ המעלית.
הכותב הוא גיא שפירא מנכ"ל חברת דקו-שילד ממציא ומפתח ערכת הגנה על מוטות אוניברסלים.
ליצירת קשר עם דקו שילד: לחצו כאן לקבלת הצעה | 054-4801536