שדרוג הגינה ע"י שילוב מטבח חוץ

 

דיירים רבים משקיעים רבות בגינה הפרטית הגדולה שלהם – קונים דשא אמתי או סינטטי, שותלים פרחים ובונים גדר תוחמת מעוצבת. בעלי גינה גדולה עורכים לא פעם מסיבות בשטחה. במקום להזמין אולם גדול או גן אירועים, הם מנצלים את השטח הביתי שלהם והופכים את הגינה למסעדה או לרחבת ריקודים. אך כדי להעצים את האפקט ולשדרג את מראה הבית, כדאי לשקול את האפשרות של הכנסת מטבח חוץ.

מטבחי חוץ בהתאמה אישית

מטבחי חוץ דומים למעשה למערכות הקייטרינג שאנו רואים באירועים כמו חתונות או כנסים חשובים. הם כוללים מערכת גריל, מכסים מיוחדים לשמירה על חום וכיור וברז ניידים. המטבחים מגיעים במגוון רחב של גדלים, צורות ועיצובים. לפיכך, כדי להתאים את המטבח הנכון למבנה הגינה ולעיצובה, רבים מתייעצים עם איש מקצוע מיומן אשר מודד את השטח ומבצע התאמה מדויקת של המטבח שאתם צריכים.

מדוע להכניס מטבח חוץ לגינה

מטבחי חוץ ניתן לשלב בגינה הפרטית, ובכך לשדרג את המראה שלה מבחינה פונקציונלית ואסטטית. אלה כמה יתרונות של מטבי חוץ אשר כדאי להכיר:

  • הגשה מידית – מטבח חוץ מספק את האוכל כאן ועכשיו. לפיכך, אם חשקה נפשו של אחד האורחים בתפוחי אדמה מטוגנים או בקציצת בשר, הוא יכול לגשת למטבח ולהניח את המאכלים על צלחתו. כמו כן, המאכלים השמורים בתוך מכלי המטבח נשארים טריים וחמים בזכות המכסים השומרים על החום.
  • ניידות – אחד היתרונות הבולטים של מטבח חוץ הוא שמדובר במטבח נייד. מכאן, ניתן להזיז אות ולמקמו בגינה במקום הרצוי, ובעת הצורך גם להשאיל אותו לחברים אשר עורכים מסיבת גינה.
  • קל לנקות – מטבח גינה קל לניקוי, והוא אף מסייע למארח לשמור על סדר וניקיון מסביב בזכות קיומו של כיור וברז לשטיפה.
  • מטבח לכל סוגי המזון – במטבח חוץ ניתן להשתמש כדי להגיש מגוון רחב של סוגי מזון. המטבח מגיע עם גריל, וניתן לעשות על האש.
  • שטח אחסון – מטבח חוץ מאפשר למארגני האירועים לחסוך במקום בזכות הארונות הגדולים שלו, אשר בהם ניתן למקם כלי מטבח שונים כדוגמת סירים גדולים, מחבתות, סכו"ם ועוד.

מטבח חוץ על דקים

מטבח גינה משתלב להפליא על רצפת דקים. רצפה זו מרוצפת בקרשי עץ. היא נוחה להליכה, קלה לניקוי ומעניקה למקום מראה טבעי ואסטטי. משום כך, ניתן לראות דקים במגוון רחב של מקומות – מסעדות ליד החוף, פינת ישיבה במשרדים, בתי מלון ואף בתים פרטיים, שכן ישנם אנשים אשר מעוניינים לשדרג את הגינה הביתית שלהם באמצעות הנחת רצפת דקים. אם אתם מעוניינים לערוך אירועים בשטח רצפת העץ, אפשר לשלב את המטבח הנייד. זאת משום שמדובר במטבח קל משקל ובעל מראה אסטטי ויוקרתי המתאים לאווירה הטבעית שיוצרים הדקים. כמו כן, בזכות היכולת של המטבח לבודד חום, ניתן להניח אותו בבטחה על משטח של עץ.

 

 

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.