שאיבת הצפות בבתים ושיקום נזקי הצפה

הצפה בבית או בדירה יכולה להיות תוצאה של יום גשום במיוחד או של סערה שכמוה מזמן לא ראינו. הצפה בבתים או בדירות יכולה להיות גם תוצאה של פיצוץ בצנרת, בבית עצמו או בקומה העליונה – אצל השכנים. הצפה יכולה להיות גם כתוצאה מנזק בגג, ממרזב פגום, מאיטום לקוי – כאשר חורף קשה נותן את אותותיו והבית כולו נראה כספינה שוקעת.
מהו הפתרון במקרה זה? למי אפשר לקרוא כדי שניתן יהיה לתקן את הנזק ולמנוע נזק נוסף? יש לקרוא בדחיפות לחברה שעוסקת בשאיבות ובשיקום נזקי הצפות. שאיבת הצפות בבתים ושיקום נזקי הצפה, בין אם בבית פרטי ובין אם בדירה, תוכל להציל רכוש יקר מפני נזקים ניכרים ולעיתים גם בלתי הפיכים. 

זמינות גבוהה היא תנאי הכרחי

הצפה איננה תופעה שקל לצפות מראש. בדרך כלל, הלקוחות שפונים אל חברות המתמחות בשאיבה של הצפות מוצאים את עצמם מתמודדים עם מציאות בלתי שגרתית בזמן מאוד לא מתאים, לעיתים באישון לילה. במצב כזה הרצון הטבעי הוא שהנזק יהיה קטן ככל היותר, שרכוש חשוב ויקר לא ירד לטמיון ושהנזק לבית עצמו יהיה מינימלי. על מנת שכל אלה יתקיימו ושיהיה קל לשקם את הדירה, חיוני שספק השירות יהיה לא רק מקצועי במיוחד, אלא גם מאוד זמין. אין זה מסוג המקרים שבהם ניתן להסתפק בתשובה כמו "נגיע בשבוע הבא" או "נוכל לחזור אליך אחרי החגים". זמינות בשאיבה של הצפה וביצוע של שיקום לאחר מכן אינם רק קריטריון חשוב לבחירת חברה – הם נתונים הכרחיים.

ציוד לשאיבה ולספיגה

האם זמינות לבדה יכולה להבטיח טיפול יעיל בשאיבת של הצפות מבתים או מדירות? ובכן, כדי ששאיבה תהיה טובה, יעילה ומלאה יש כמובן צורך בציוד שאיבה, בצינורות לשאיבה ולעיתים גם בציוד נוסף שיכול לסייע בפינוי נוזלים, לרבות טיפול באזורים בבית שהגישה אליהם מוגבלת. ציוד מקצועי ואנשי מקצוע הבקיאים בהפעלתו ביחד עם זמינות, אלה הנתונים שיעזרו להתמודד עם אי הנעימות של הצפה בלתי צפויה.

אחרי ששואבים – משקמים

ישנן חברות המתמחות לא רק בביצוע שאיבות של מים לאחר הצפה, אלא גם בפעולות של השיקום הנחוץ לאחר מכן. שאיבת הצפות בבתים ושיקום נזקי הצפה יכולים להוות שירות כולל חשוב וחיוני. השיקום יכול לכלול ייבוש של רהיטים שונים ייבוש שטיחים ושיקום השטיחים. שיקום יכול להיות גם של נזקים שנוצרו בארונות צמודי קיר, במשקופים או בדלתות. יש גם דרכים מקצועיות לשיקום קירות שספגו לחות וכן עמודים או רצפות.
 

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן