ריצוף קרמיקה לבית

איך לבחור ריצוף קרמיקה לבית

הרצפה בבית הינה אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בעיצוב הבית וכשמדובר בריצוף מסוג קרמיקה, הדרור לעיצוב הוא עצום, אודות למגוון הגדלים הצבעים והסגנונות הקיימים.

 

הכנו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם בבחירת הקרמיקה הנכונה לבית:

 

דרגת השחיקה של הקרמיקה ומניעת החלקה

הקרמיקה עמידה מאד בפני שחיקה, אולם ישנם מקומות בהם רמת השחיקה גדולה במיוחד, כמו במדרגות לדוגמא. במידה ומדובר בחדרים רטובים, יש חשיבות בבחירת אריחים עם חספוס למניעת סכנת החלקה. תארו בפני המוכר היכן יהיה משטח הריצוף וודאו שהקרמיקה היא בעלת רמת שחיקה ומניעת החלקה מתאימה.

 

ניקוי הקרמיקה

ניתן להשיג קרמיקה במרקמים וצבעים רבים. קרמיקה איננה סופחת נוזלים (כמו שטיח או פרקט לדוגמא) ולכן קל מאד לטאטא או לשטוף אותה, אולם יש דני דברים שכדי לקחת בחשבון, במיוחד לחובבי הניקוי בבית:

  1. עובי המרווחים (הפוגות) בין האריחים – ככל שגדול יותר ועמוק יותר – כך קשה יותר לניקוי.
  2. ככל שהצבע בהיר יותר – כך בולט יותר כל כתם או פיסת לכלוך על משטח הקרמיקה.

 

עיצוב וגודל המרצפות

אריחי קרמיקה מגיעים במגוון של צבעים, מרקמים וגדלים ומגיעות אפילו בעיצוב דימוי פרקט עץ. לעיצוב האריחים יש גם השפעה על המחיר הכולל של הריצוף – גם במחיר האריח למ"ר וגם בעבודה. המחיר למ"ר של ריצוף באריחי קרמיקה גדולות מאוד או קטנות מאוד, גבוה מעלות ריצוף באריחי קרמיקה בגודל סטנדרטי.

 

כמה עולה ריצוף קרמיקה

בכל פרויקט של שיפוץ או בנית בית חדש אנחנו פועלים במסגרת תקציב כספי מוגבל וידוע מראש, מה שמאפשר לנו להגיע לבחירת סוג הקרמיקה מתוך מבחר דוגמאות שמתאים לתקציב שלנו.

יחד עם זאת קיימים פערי מחיר עצומים לאותם סוגי קרמיקה בין מקומות שונים. בבדיקת השוואת מחירים שעשיתי לאחרונה, בין מספר חנויות מצאתי קרמיקה במחיר זול בקרמיקדיפו וגם השירות שלהם היה אדיב וסבלני במיוחד. הופתעתי לגלות שהם היו גם החברה הראשונה בארץ שהתחילו למכור קרמיקה אונליין באמצעות האתר שלהם ומאפשרים לי לקבל מספר דוגמאות אליי הביתה ואז לספק לי ישירות את הקרמיקה שבחרתי בכמות הרצויה. אמריקה ממש.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן