קרית אונו – במקום הראשון במדד ההתחדשות העירונית לשנת 2018-2019

במדד ההתחדשות העירונית לשנת 2018-2019 שנערך על ידי מרכז הנדל"ן ואתר מדלן וכולל סקר מקיף של הערים המובילות בהתחדשות עירונית, קרית אונו נמצאת כמובילה. אין ספק כי מדובר באחת הערים המשפיעות ביותר בתחום הפינוי בינוי ועל כן היא מושכת אליה משפחות וזוגות צעירים אשר רוצים לעצמם איכות חיים גבוהה באזור המרכז.

איכות חיים במרכז במחירים אטרקטיביים
ביוני האחרון נערך טקס הנחת אבן פינה לפרויקט של התחדשות עירונית ליד הקריה האקדמית אונו. במסגרת מגורים בפרויקט ניתן לבחור באחת מתוך 18 דירות הגדולות מ- 130 מ"ר ולהן מפרט יוקרתי, בדירות חמישה חדרים, בדירות גן מקסימות ובפנטהאוזים עוצרי נשימה. בנוסף הפרויקט כולל את כל התנאים האופטימליים עבור חיים במרכז כמו למשל חניון תת קרקעי, מעליות, מרפסות ומחסנים לכל דירה. כדי למשוך קונים הדירות הוצעו למכירה בהנחה, שכן קריית אונו זו עיר שמאמינה בהתחדשות עירונית, על כל היבטיה.
שינוי בקו המחשבה ושיפור באיכות החיים
אחת הסיבות שחברות ניהול מובילות מספקות כיום שירותי ניהול בתים בקרית אונו היא בשל העובדה שהעיר מקדמת שינוי סביבתי של ממש ומקדמת פרויקטים חברתיים, כמו זה שצוין לעיל. פרויקטים כמו TRIPLE אונו, גם מספקים את ההגנה והמיגון הנדרשים מפני רעידות אדמה וגם מחדשים את כל התשתיות התת קרקעיות של העיר. השינוי הסביבתי צפוי לשפר במקביל גם את איכות חייהם של התושבים ולמשוך אל קרית אונו אוכלוסייה חדשה שתביא עמה משב רוח רענן ורוח צעירה.
כל הסיבות לגור בקרית אונו
לא כל עיר מצליחה להרים פרויקטים שכאלו אבל בקרית אונו הם קמים. לכן אנשים שמחפשים נדל"ן משתלם, איכות חיים גבוהה, קרבה לצירי תנועה מרכזיים ולערי המרכז, מקומות תעסוקה, חינוך איכותי לילדים ועוד, קרית אונו זו הכתובת. מדובר בהשקעה כדאית ולו רק בגלל שבעוד עשר שנים קרית אונו תראה לגמרי אחרת עם המון מבנים יפיפיים שנישאים לתפארת ושיפור פניה של העיר מבחינה משמעותית.
ישנן חברות ניהול רבות שמתמחות בניהול בתים בקרית אונו. עם שירותיה של חברת המתמחה באחזקת מבנים, אין ספק שהחיים שלכם יהיו יפים יותר, מתוחזקים ונטולי דאגות מיותרות, בכל בניין משותף בו תבחרו לגור.

חיפוש מהיר: