קמין עם סולר לחימום בחורף

אחד הדברים החשובים לנו ביותר במהלך חודשי החורף הקרים הוא לחמם את הבית שלנו. לא מעט אנשים תרים אחרי שיטת החימום המושלמת. כאשר בוחרים שיטת חימום שתחמם את הבית מתייחסים בדרך כלל לכמה קריטריונים: למהירות בה הבית מתחמם, למחיר החימום, לאופי החימום ולשיקולים אסתטיים שונים.

למשל, אנשים רבים לא אוהבים להדליק מזגן בחורף על חימום. הסיבה לכך היא שהאוויר החם היוצא מהמזגן לא פעם גורם לכאבי ראש ולתחושה של ייבוש וחוסר לחות בחלל. ישנם אנשים אשר לא מעדיפים להדליק מפזרי חום משום שהם צורכים כמות חשמל גדולה עוד יותר מכמות החשמל אשר צורכים המזגנים בבית.

אופציה נהדרת היא התקנת קמין אשר עובד על סולר לחימום בחורף. נתחיל ראשית מהקריטריון אשר מתייחס לאסתטיקה. הקמין אסתטי מאין כמוהו כאשר הוא מותקן בבית הוא מעניק לכל הבית מראה נפלא ומשודרג. ניתן לבחור קמינים אשר מגיעים בעיצובים שונים, בצבעים שונים ובגדלים שונים שיתאימו לכל בית.

קריטריון נוסף הוא המחיר. קניית סולר היא בדרך כלל דבר מה אשר עושים במרוכז בתחילת החורף. יש לקחת בחשבון שהתקנת הקמין עצמו עולה כסף רב וגם הסולר אינו זול. מי שמתקין קמין למעשה משקיע השקעה לא מבוטלת בבית שיכולה להגיע לאלפים רבים של שקלים. עם זאת, יש יתרונות נוספים מלבד חסרון המחיר.

יתרונות נוספים של התקנת קמין עם סולר לחימום בחורף

החום אשר פולט הקמין, ובפרט קמין אשר מופעל על סולר לחימום בחורף, הוא חום נעים מאוד. הוא אינו מייבש את העור ואינו גורם לתחושה לא נעימה. אם בבית יש כמה קומות ניתן להעביר את הארובה של הקמין דרך הקומות העליונות, מה שמחמם גם אותן. כך הבית נהנה מחום מלטף ונעים מאוד בחודשי החורף הקרים.

אספקת סולר לחימום בחורף

לאחר התקנת קמין אשר מופעל על סולר בביתכם קחו בחשבון שבדרך כלל פעם בעונה, עונת החורף כמובן, תצטרכו למלא מחדש את מיכל הסולר שלכם. לכן, כדאי להצטייד מבעוד מועד בפרטי קשר של חברות אשר מספקות סולר לאנשים פרטיים.

המאמר נכתב עבור פורטל בתים בשם חברת שילת אנרגיה: חברה המתמחה באספקת דלק וסולר לחימום.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: