קולר נגד קרציות סרסטו

קרדיט תמונה canva

אם יש לכם כלב או חתול, אתם בוודאי יודעים שאחד הדברים הקשים ביותר להתמודדות איתם הם הקרציות שמגיעות לפרווה שלהם. הקרציות יכולות לגרום לאי נעימות רבה וגירודים לחיית המחמד שלכם שכן, הם מוצצות את הדם של חיית המחמד. לא קל להתמודד עם הקרציות ולא פעם הם יכולים לעקוץ גם את בני האדם שמצויים בסביבת חיות המחמד. אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודדות עם קרציות על הפרווה של חיית המחמד שלכם הוא קולר סרסטו.

קולר נגד קרציות- סרסטו הוא קורל יעיל מאוד גם נגד פרעושים. כלומר, מדובר על קולר שיכול למנוע בצורה הטובה ביותר מקרציות ופרעושים להגיע לפרווה של בעל החיים שלכם ויספק לו הגנה לתקופה ארוכה. להבדיל משאר המוצרים שקיימים כיום בשוק, הקולר המדובר מספק הגנה מלאה לא רק בשלב ההדבקה בקרציות או פרעושים אלא, הוא גם מונע את ההגעה שלהם לפרווה. הקולר בעצם משחרר חומר פעיל במינון מצומצם לאורך כל התקופה שהוא על הצוואר של חיית המחמד, מה שיבטיח יעילות ארוכת טווח וימנע את הצורך בתדירות גבוהה של טיפולים.

מה חשוב לדעת על קולר נגד קרציות סרסטו?

קולר נגד קרציות סרסטו הוא קולר נטול ריח והוא גם עמיד במים. הוא מאוד נוח ויעיל להפעלה והוא ללא ספק מהווה את הדרך הטובה ביותר להבטיח כי חיית המחמד שלכם תישאר נקייה מפרעושים וקרציות בעונות שהן מרבות לתקוף כלבים וחתולים כגון: בעונת האביב או הקיץ.

יש לא מעט בעלי חיות מחמד שבטוחים שקרציות הן לא דבר נורא וכן גם פרעושים. אותם אנשים בטוחים שמדובר על טפילים שמציקים בעיקר לחיית המחמד וגורמים לה לגרד, אך לא מעבר. חשוב מאוד לדעת שלא מדובר רק על גירוד מציק ותו לא, אלא על נזק בריאותי של ממש שיכול להיגרם לחיית המחמד שלכם. הקרציות יכולות להימצא בכל מקום: בדשא, בפארק או בכל שטח פתוח אחר וכל כלב או חתול יכולים להידבק בהן בצורה קלה מאוד. למעשה, הקרציות עלולות להעביר מחלות ממש קשות זמן קצר לאחר שהן נושכות את חיית המחמד ולא פעם לסכן גם את חייה וזאת הסיבה שחשוב מאוד שהחיה שלכם תהיה מוגנת באמצעות קולר קרציות סרסטו שהוא קולר אמין מאוד שמעניקה הגנה קבועה ואיכותית לכל חיית מחמד שעונדת אותו על צווארה.

כיצד עובד הקולר?

כיום ניתן למצוא בשוק כמה שיטות רלוונטיות בכדי למנוע מהפרעושים והקרציות להיצמד לעור של חיות המחמד שלכן. ניתן למצוא טבליות וכל מיני טיפולים ממוקדים, אך אין ספק שהקולר המדובר מהווה את השיטה היעילה ביותר וכן, שיטה ארוכת טווח. בניגוד לשיטות האחרות שמספקות תוצאות קצרות טווח, הרי שהקולר מרחיק קרציות לאורך זמן רב מהפרווה של חתולים או כלבים.

אם אתם תוהים כיצד הקולר עובד, הרי שהוא מכיל שני רכיבים. הרכיב הראשון הוא האימידקלופריד שהוא כימיקל שפועל על מערכת העצבים של הטפיל באמצעות כמות רעל נמוכה ליונק. המרכיב השני הוא הפלומרתין שהוא חומר שעושים בו שימוש וטרינרים כתרופה למניעת טפילים של בעלי חיים. קולר קרציות ופרעושים משחרר את החומרים המדוברים למשך שמונה חודשים כאשר מדובר על מינון מבוקר של חומר על הפרווה, שאיננו חודר למערכת הדם של חיית המחמד.

כמה עולה הקולר?

מאחר ומדובר על קולר יעיל ואיכותי מאוד, אשר ללא ספק חוסך כל אמצעי טיפול אחר נגד פרעושים וכמובן קרציות, מדובר על הבחירה המשלמת ביותר. המחיר יהיה דומה למחיר של אמפולה הרלוונטית לטיפול, כאשר בעונות קשות יהיה צורך לרכוש כמה אמפולות ועל כן הקולר הוא  ללא ספק משתלם יותר. חשוב מאוד לרכוש את הקולר בחנות אמינה ומקצועית המציעה למכירה מוצרים איכותיים לבעלי חיים.

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.