צרכנות חכמה – איך בוחרים מכשירי חשמל לבית?

יש מצבים שבהם אתם לא צריכים לבחור מכשיר חשמלי אחד בלבד לבית שלכם, אלא מדובר על רכישה של מספר מכשירי חשמל במקביל – כך אתם צריכים לבחור במקביל מכונות כביסה, תנורים, מיקרוגל, מקררים ואולי מכשירים נוספים בבית אחת. מדובר על הוצאה שיכולה להיות גבוהה יחסית אם קונים את כולם בבית אחת. כמו כן, לעתים קרובות מדובר על רכישה שמתבצעת במקביל למעבר לדירה חדשה. לכן, כדאי לשים לב שבבחירה של מספר מכשירי חשמל במקביל, אתם שומרים על כמה כללים וטיפים, שיהפכו את החיים שלכם לפשוטים בהרבה.

לבחור מכשירים ולא לשבור תוכנית חיסכון

  • רכישה חכמה בתשלומים – אפילו אם קונים רק מכשיר אחד כמו מכונות כביסה, סביר להניח שאתם תרצו לשלם בתשלומים. הדבר נכון כאשר אתם רוכשים שניים, שלושה או ארבעה מכשירים במקביל. מבחינה זו, יש לעתים יתרון לקניה של כל המכשירים ממקום אחד. אם תקנו גם מקרר, גם מכונות כביסה וגם מיקרוגל, תוכלו לקבל מהחנות הצעה טובה יותר לפריסת תשלומים רחבה מאד. כך תהיה לכם גם שליטה טובה יותר על עסקה, וגם החזר כספי נוח.

  • חפשו מבצעים – מבצעים זה ממש לא מילה גסה. ההפך הוא הנכון! אחרי הכל, מי מאיתנו לא רוצה ליהנות מדגם איכותי במחיר נמוך יותר? יש היום שפע של מבצעים, גם במקומות הפרטיים וגם ברשתות הגדולות. חפשו את המבצעים וחפשו את הדגמים שמעניינים אתכם. כך תוכלו לחסוך במאות שקלים בכל רכישה.

  • לא להתפשר על אחריות – לפעמים בתוך כל הרכישות של המכשירים ומעבר הדירה, אתם יכולים לשכוח את נושא האחריות. אל תוותרו עליו לעולם! כמובן שלכל מכשיר חשמלי, יש זמן אחריות משלו. זמן האחריות על מכונות כביסה הוא לרוב של שבע שנים, והוא בעיקר על המנוע של המכונה. כך גם האחריות על המזגן היא לרוב לפעילות המדחס, וכיו"ב. שמרו היטב על תעודות האחריות, וגם על קבלות הרכישה כדי שבמידת הצורך תוכלו להפעיל את האחריות.

  • דגמים מוכרים – נכון שלפעמים כשקונים מכשירי חשמל, אנו מתפתים למחירים הנמוכים של כל מיני חברות לא מוכרות או חיקויים זולים. עם זאת צריך לזכור שעל חברות לא מוכרות משלמים ביוקר – לרוב אין להן נציג מוכר בישראל, והאחריות על המוצרים לא באמת אפקטיבית. לכן אם אתם קונים תנורים, מכונות כביסה, מיקרוגלים או אפילו בלנדר – כדאי לשים לב שהוא מטעם יצרן מוכר.כמה זמן מקדישים לבדיקה?

כאשר אתם רוכשים מכשירי חשמל חדשים, כדאי להקדיש גם זמן לבחירה שלהם, ולהשוואה בין המותגים ובין הדגמים השונים. זכרו שמכשירי החשמל צריכים ללוות אתכם למספר שנים – לרוב לטווח שנע בין 5 ל 10 שנים. לכן, הקדישו לבחירה שלכם עוד כמה דקות ביום, כדי שבסופו של יום הבחירה תהיה טובה, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת, ותמורה מלאה.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן