צובעים את הבית לקראת פסח – עשה ואל תעשה

חג הפסח מתקרב וזו הזדמנות מצוינת לנקות את הבית באופן יסודי. אם החלטתם שלשטוף את הרצפה, להוריד אבק מהחלונות ולכבס את הוילונות לא מספיק לכם ואתם עדיין לא מרגישים שהבית נראה כמו שרציתם צביעת הקירות והתקרה בבית זו אופציה מצוינת עבורכם. צביעת דירה יכולה להישמע לחלק מאיתנו כמו משימה מורכבת אבל אם בוחרים באנשי המקצוע הנכונים ואם מתכננים את לוח הזמנים בצורה נכונה אז אפשר לעשות את זה בקלות וביעילות.

3 דברים שכדאי לעשות:

הדבר הראשון שמומלץ לעשות הוא לברר מחירים של צביעת דירה ואז להזמין את הצבעים שגובים מחיר אטרקטיבי ומשתלם. לקראת החג יש לכולנו לא מעט הוצאות ולכן חיסכון בצביעת הדירה הוא הכרחי ביותר.

בנוסף, כדאי מאוד גם לבחור בחומרים חזקים ואיכותיים כדי שלא תצטרכו לצבוע את הבית גם בחג הבא. שאתם צובעים את הדירה אתם לא עושים זאת בשביל כמה חודשים או כמה שבועות, אם החלטתם לצבוע את הדירה זה צריך להיות לכמה שנים ואם לא תבחרו בחומרים הטובים ביותר אתם מכניסים את עצמכם לצרה לא קטנה.

דבר שלישי שכדאי לעשות הוא לחכות עם הניקיונות רק לאחר גמר הצביעה כי הדירה שלכם כנראה תהיה מבולגנת אחרי שאנשי המקצוע יסיימו. אין טעם להשקיע בניקיונות של הבית ולאחר מכן לראות את כל העבודה שלכם יורדת לטמיון, הזמינו את הצבעים כבר היום ותשאירו לעצמכם מספיק זמן לנקות את הבית לאחר מכן לקראת החג.
 

3 דברים שלא כדאי לעשות:

לא משנה אם מדובר על צביעת דירה חדשה מקבלן או צביעת דירה קיימת, מדובר על עבודה שתעשה לכם המון לכלכוך לקראת הפסח. חג הפסח מזוהה יותר מכל עם הניקיון והסדר ואם בכל זאת החלטתם לצבוע את הבית בסמוך לחג עשו זאת במהירות כדי שלא תגיעו לערב החג שהבית שלכם עדיין מבולגן.

ערב החג דורש מאתנו לא מעט הכנות ולא מעט שעות עבודה ולכן הלו"ז הצפוף לא תמיד מסתדר עם צביעה של הדירה. החג כבר ממש כאן, אם בכל זאת הגעתם למסקנה שאין ברירה ואתם חייבים לצבוע את הקירות בבית תכננו זאת כך שלא יפגע לכם בהכנות לקראת החג.

למחיר כאמור יש השפעה מכרעת על ההחלטה שלנו וחשוב לדעת שהמחירים יכולים לעלות לקראת חג הפסח. אנשי המקצוע וחברות הצביעה מבינות שהרבה אנשים רוצים בית נקי, יפה ומסודר בחג ולכן יש כאלו שמחליטים לעלות את המחירים. אם שאלתם את איש המקצוע כמה עולה צביעת דירה וקיבלתם מחיר כפול ממה שחשבתם אל תפלו מהכיסא, זה בהחלט מצב הגיוני. השיקול שלכם הוא עד כמה חשוב לכם לצבוע את הבית לקראת פסח ועד כמה אתם להוטים לעשות את זה דווקא עכשיו.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר והזמינו צבעי מאתר תצבע לי

 


חיפוש מהיר: