פרופיל אלומיניום למסתור כביסה

מסתור כביסה אלומיניום

משבי רוח הגוררים חול ואבק עימם, משאירים לכלוך רב על הכביסה באזורים המועדים לתופעות שכאלו. מסתור כביסה הוא אלמנט ששומר על ניקיון הכביסה ויוצר תיחום סביב אזור זה בבית. את המסתורים מייצרים מפרופילים של אלומיניום זהים לאלו שבשימוש בגדרות אלומיניום או פרגולות אלומיניום.

במציאות של היום, כאשר שאנחנו גרים בסמיכות כה קרובה אחד לשני, אנחנו מעוניינים לשמור בכל זאת על הפרטיות בכל תחום במהלך חיינו. מסתור כביסה אלומיניום נוצר במיוחד לשם כך. אין צורך שהכביסה שלכם תהיה גלויה לעין כל, אז אמנם כאן עסקינן בכביסה נקייה אך בכל זאת, לא תמיד נעים שהשכן שלכם יראה את הלבנים שלכם על מתקן הכביסה מחוץ לבית. מסתור כביסה אלומיניום מסתיר את כל מה שצריך ועושה את זה באלגנטיות ובסגנון. עם מסתור כביסה מאלומיניום אין חשש ואין דאגה.

מסתור כביסה הצעת מחיר –

למסתור כביסה הצעת מחיר משתנה מפרויקט של קבלן אלומיניום אחד לפרויקט של קבלן אחר, ועל פי כך, טווח המחירים רחב. המחיר תלוי בגישה למסתור, בגודל הסכנה הטמונה בהתקנתו, וגם בעיצוב – צבע שונה מהסטנדרט יעלה יותר מאשר צבע אשר קיים במלאי. כמו כן, המסתור כביסה מתומחר לפי מטר רבוע, וככל שהוא יהיה גדול יותר, כך בהתאמה הוא יעלה יותר. במקביל, ככל שהמסתור יהיה גדול, כך בהתאמה המחיר למטר רבוע ירד.

מחיר התקנת מסתור כביסה נע בטווח המחירים שבין 500 ₪ – 1500 ש"ח למטר רבוע.

למשל: מסתור כביסה מרובע בגודל 2 X 2 יעלה 2,500 ש"ח, ומסתור כביסה מרובע בגודל 5 X 5 יעלה 5,000 ש"ח.

 

פרופיל אלומיניום למסתור כביסה

 

מסתור כביסה תקן –

לא קיים כל מסתור כביסה תקן רשמי, אך על פי התקן המומלץ – הבין משרדי, הרי שעסקינן בגובה 1.60 מ´, אורך 1.50 ורוחב של חמישה חוטים.

בניית מסתור כביסה –

נהוג לבצע בניית מסתור כביסה בבניה החדשה בטרם אכלוס הדיירים. מנגד, במידה ומעוניינים להתקין מסתור כביסה במבנה מגורים ישן או כזה שלא הותקן בו מסתור כביסה מובנה במהלך הבנייה, יעלה הצורך בבקשה לקבלת היתר בנייה מהרשות המקומית בטרם ההתקנה, מאחר וחל איסור על פי חוק לבצע כל שינוי במעטפת החוץ של המבנה ללא קבלת קשות עבור כך מהעירייה.

. התקנת מסתור כביסה –

התקנת מסתור כביסה מאלומיניום הנה תהליך תלת שלבי, כשהשלב ההתחלתי כרוך בהגעתו של איש המקצוע של אלומיניום למקום ההתקנה לצורך לקיחת מידות ובחירת הדגם והצבעים. השלב השני הוא שלב הייצור במפעל, והשלב השלישי, הוא שלב ההתקנה בבית הלקוח. במידה ואתם מתכוונים להתקין בביתכם או בפרויקט שלכם, בנוסף למסתור כביסה פרגולה מאלומיניום, מומלץ לבדוק עם ספק האלומיניום שלכם, האם ניתן יהיה לבצע את כל העבודות מסוג זה על ידו ובכך לזרז ואף להוזיל את מחיר הפרויקט הסופי.

מסתור כביסה
מסתור כביסה

חיפוש מהיר: