פטנט כחול לבן לבעיית המים החמים בבית

קרדיט תמונה: Pixabay

 

אתם גרים בבניין משותף חדש עם מערכת דודים חדשה ועל פניו לא אמורות להיות לכם תקלות של מים חמים.

והנה, נכנסתם בערב למקלחת, לאחר שחיממתם את הדוד במשך שעה שלמה, אתם מתחילים את המקלחת עם מים חמים וחמש דקות לאחר מכן אתם מתחילים להרגיש כי המים הופכים פושרים יותר ויותר.

בכתבה הבאה נסביר למה המים החמים בורחים לכם ואיך פטנט הפקחום יכול לעזור לכם.

 

למה המים החמים בורחים בבניין משותף?

 

אז מי שלא יודע, בבניינים משותפים קיימת מערכת דודים משותפת לכל הדיירים. גג הבניין קטן מידי כדי להכיל דוד פרטי לכל דייר ודייר ולכן במקום זאת על הגג נמצאים קולטנים משותפים ומערכת צינורות משותפת המחוברת לדודים קטנים יותר המשויכים לדירות.

בימי חורף, כאשר אתם מדליקים את הדוד, אתם מחממים את המים שבמכל. המים החמים מוכנים למקלחת, רק שבינתיים, בצינורות יש מים קרים שחודרים אל המכל החם שלכם. למעשה בין הצינורות למכל אין שסתום ותמיד יש מעבר מים אל המכל בין אם המים בצינורות חמים ובין אם המים קרים.

 

פתרון כחול לבן לבעיית המים החמים בבניינים משותפים

 

במצב שתיארנו קודם, אנשים רבים חושבים כי יש להם תקלה בדוד ומזמינים טכנאי, אך לא מדובר בתקלה, אלא ברכיב פשוט שחסר בתוך המערכת המשותפת.

חברת לפיד שעוסקת בהתקנת דודים ומערכות סולאריות מכירה את הבעיה מקרוב ולכן יזמה פטנט מושלם שפותר את הבעיה ב100% וגם חוסך לכם חצי מהעלויות של חימום המים אשר נחסכות לכם, כאשר אתם מפעילים את הדוד רק כאשר צריך.

לפטנט הייחודי קוראים פקחום. מערכת פשוטה וחכמה שמייצרת שסתום חשמלי כאשר היא מזהה שהמים במכל שלכם חמים. במצב ההפוך, בימי קיץ חמים, כאשר המים בצינורות חמים, המערכת מפסיקה את פעולת השסתום. תוכלו לקרוא עוד על פקחום בכתובת הבאה https://pakahom.com

 

מתי לא מדובר בבעיה של המערכת המשותפת וזו באמת תקלה?

 

המצב שתיארנו קודם הוא מצב של מבנה המערכת, אך כמו שבכל מערכת, עלולות להתרחש גם תקלות. תקלה אמיתית במערכת הדוד יכולה לנבוע מאבנית, גוף חימום שנשרף, בעיה בקולטים ועוד.

ברוב התקלות המערכת תפסיק לייצר מים חמים ומה שתחוו זה בעצם מקלחות קרות. כך למעשה תוכלו לדעת כי מדובר בתקלה. אם התקנתם פקחום ואין לכם מים חמים, אתם תדעו בוודאות כי מדובר בתקלה אמיתית ולא במצב המבני של המערכת.

 

איך מתקינים פקחום?

 

הפקחום היא מערכת פשוטה מאוד להתקנה. מי שאינו מבין בהתקנות, החברה תוכל להתקין עבורו את המערכת תמורת סכום חד פעמי של כ- 350 שקלים, אך החברה מאפשרת לכם לבצע גם את ההתקנה של המכשיר באופן עצמאי ואז למעשה תשלמו רק על המכשיר עצמו עלות של כ- 650 שקלים חד פעמי.

 

*המחירים עדכניים לתאריך 22/07/21, ויכולים להשתנות.

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.