ערכות הגנה לתאי המעלית

בישראל מותקנות כיום מדי שנה אלפי מעליות חדשות. ענף המעליות זינק מעלה וזאת בשל מספר גורמים:
מספר הבניינים הגבוהים בישראל עולה וגדל מדי שנה. מרבית הבניינים הנבנים כיום הם בני 12 קומות ומעלה

(צפיפות אוכלוסין, מחסור בשטחי בניה ועוד).נוצר ביקוש ונוצרה דרישה לבניית מעליות אסתטיות בעלות מראה מעוצב וחדשני לטובת הדיירים ואורחי הבניין כאחת.

כיום משמש תא המעלית גם כשטח פרסומי לנוסעים במעלית ולמעשה מדובר בקהל שבוי ועל כן לאחרונה נראה מעליות רבות בהם מסכי פלזמה המראים פרסומות, חלק מהתכנים המשודרים במסכי הפלזמה נועדו להנעים את זמנם של הנוסעים במעלית שלעיתים מבלים כמה דקות בנסיעה עד שהמעלית תגיע לתחנה שלהם.

משנה לשנה גודל התקציב המופנה לתחום הדקורציה של תא המעלית וכנראה שבענין זה השמיים הם הגבול ונכונים לנו עוד המון הפתעות מענינות. מאידך תאי מעליות שכאלו דורשות תחזוקה ברמה גבוהה ביותר ושמירה על הנכס הכל כך יקר הזה

מכיון שכיום היזמים מנצלים כל שטח בבנין לשטח מניב לא מקצים מקום למעליות המשמשות להובלות בלבד ואף המעליות המעוצבות ביותר לוקחות חלק במשימה.

 בשנים האחרונות החלה חברת דקו שילד לייצר ערכות הגנה לתאי המעלית . כסויי הגנה אלו מותקנים במעלית ע"י מוטות אוניברסליים מתפרקים פרי פיתוח החברה עליהם נתלים וילונות ההגנה לתא המעלית. התקנת המוטות לוקחת כמה דקות והיתרון הגדול שלהם שאינם משאירים כל סימן לאחר פרוקם. מוטות אלו יכולים להצמד לכל סוג של דקורציה לרבות קירות זכוכית וקירות בהן משובצים מסכי פלזמה.|

כאשר רוכשים כיסוי הגנה לתאי המעלית חשוב להקפיד שהכסויים יהיו עבים דיים כדי להגן על התא , כסוי שעוביו מילימטרים ספורים לא יעשה את העבודה ויהיה למראית עין בלבד. כמו כן חשוב ביותר להגן על רצפת השיש של המעלית מומלץ להשתמש באריחי פי וי סי תעשיתיים בעלי סף משופע המיועדים למטרה זו ולא בשטיח גומי שלרוב יקרע אחרי שימוש קצר.
        
הכותב הוא: גיא שפירא מנכ"ל חברת דקו-שילד מפתחת מוטות התליה האוניברסליים ויצרנית ערכות הגנה לתא המעלית.
ליצירת קשר עם דקו שילד: decoisrael@gmail.com  |  054-4801536
 

לדף המידע של דקו שילד לחצו כאן


חיפוש מהיר: