עצות מעשיות לאיתור צבעי מומלץ במרכז

רבים שעומדים בפני ביצוע של עבודת צבע כלשהי צריכים להתמודד עם מספר שאלות כדוגמת האם צריך להזמין צבעי ואם כן, כיצד לבחור את המתאים ביותר ובתקציב סביר.
לפניכם מספר עצות מעשיות שיעזרו לכם לבחור צבעי מקצועי במרכז מבלי לקרוע את הכיס.

למה צבעי במרכז?

ישראל מחולקת ל-6 מחוזות כאשר הגדול מבין כולם הוא אזור המרכז (למעלה מ-30%). מעבר לכך, הרוב המוחלט של הפעילות העסקית בישראל מבוצע באזור המרכז – מה שמעלה את הדרישה לשירותים שונים פי כמה ביחס לכל אזור אחר.
תוסיפו לכך את העובדה שצבעי הוא אחד השירותים המבוקשים ותקבלו תמהיל שבו הדרישה לצבעי במרכז גבוהה מאוד.

בנקודה זו חשוב להוסיף שהצעות המחיר שמתקבלות מכילות גם את המרכיב של המרחק. כלומר ככל שהצבעי יצטרך לנסוע יותר על מנת להגיע אליכם, כך העלויות שלו יעלו ואתם תצטרכו לשלם יותר. זו הסיבה שאם זקוקים לעבודת צבע כלשהי במרכז, יש לאתר צבעי מקצועי באזור המרכז שמבצע מגוון רחב של עבודות צבע.

מה סדר גודל העבודה?

לפני שמתחילים, בואו ונעשה מעט סדר וננסה להבין מה גודל העבודה שאתם צריכים לבצע. כשאנו אומרים גודל, אין הכוונה דווקא לשטח אותו צריכים לצבוע. לעתים קרובות מדובר בצביעת שטח קטן אך העבודה מרובה מכפי שנוטים לחשוב תחילה.

בכלל זה כדאי לבדוק האם האזור סובל מנזקים שמצריכים יד מקצועית כדוגמת קירות או תקרות שסבלו מנזקי רטיבות או כאלה שדורשים תיקונים והחלקות בעקבות סדקים וחורים שנתגלו בהם. בנוסף, יכול להיות מצב שבו אתם בכלל מעוניינים בעבודת צבע אמנותית אשר דורשת זמן וידע.

אם מדובר בעבודה שמצריכה מאמץ וידע מיוחדים, אתם כנראה זקוקים לצבעי. במידה שמדובר בעבודת צבע קטנה, כזו שאתם יכולים לבצע בעצמכם בתוך פרק זמן קצר ומעוניינים לחסוך את העלויות שמתלוות אל בעל המקצוע, האפשרות של צביעה באופן עצמאי בהחלט עומדת על הפרק.

מה אתם צריכים לצבוע?

ענף עבודות הצבע מורכב ממגוון עצום של שירותים. לפני שאתם מחפשים צבעי במרכז, יש לבדוק שהוא אכן מספק את השירותים הללו. צביעת דירה היא השירות הנפוץ ביותר אך לצד זאת, ישנם שירותי צביעת משרד, חדרי מדרגות או אפילו צביעה חיצונית של מבנה המצריכה ידע בעבודה בפיגומים ועוד יכולות שאינן דומות לצביעת פנים.
לפני שאתם ניגשים לבחור בצבעי, וודאו שיש לו את הניסיון והיכולת בתחום העבודה המתבקש.

כיצד הצבעי מבצע את העבודה?

בהנחה שאתם בוחרים בצבעי מקצועי במרכז, סביר להניח שהוא יודע כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר אך נשאלת השאלה האם הוא באמת יעשה זאת באופן הנדרש?

אנו מעלים את השאלה משום שלעתים קרובות, גם כשיודעים כיצד צריך לצבוע, לא תמיד עושים זאת בדרך הנכונה מפאת שיקולים כלכליים. בנקודה זאת נסביר שצביעת קירות או תקרה, מצריכה תיקונים עוד לפני הצביעה ולאחר מכן, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, חובה לצבוע את הקירות והתקרה בשתי שכבות של צבע.
עד כאן הכל טוב ויפה אך ביצוע העבודה כפי שתיארנו, דורשת זמן ובמקרים רבים, הזמן שדרוש לייבוש הצבע, מצריך מהצבעי להגיע ביום שלמחרת על מנת להשלים את הצביעה – דבר שעולה בזמן וכסף ולא כל הצבעים ישמחו לעשות זאת.

עצתנו היא לשאול ולוודא שהצבעי מתחייב לצבוע את הקירות ו/או התקרות בשתי שכבות של צבע כך שלא תהינה הפתעות לא נעימות.

אילו שירותים אתם מקבלים?

צביעת דירה לדוגמה, אינה מסתכמת רק בעבודת הצבע עצמה. יש לבדוק האם השירות כולל תיקונים והחלקת קירות במידת הצורך.
בנוסף וחשוב לא פחות, לפני שצובעים את הבית או המשרד, יש להכין את האזור לצביעה. ההכנה כוללת פינוי של החדרים והגנה על הרהיטים, החפצים והרצפה על ידי עטיפתם בחומרי אריזה כדוגמת קרטונים וניילונים.
במקרים רבים אתם עשויים לקבל שתי הצעות מחיר כשהאחת יקרה במקצת אך כוללת את השירותים הללו שחוסכים לכם הרבה מאוד מאמץ וזמן.
הצעתנו היא לבקש ולקבל הצעת מחיר שכוללת את סידור האזור לפני הצביעה ואחריה.

באילו צבעים הצבעי עושה שימוש?

עוד שאלה שצריכים לתת עליה את הדעת היא באיזה סוג צבע עושים שימוש. ישנם צבעים יקרים ואיכותיים וכמובן שישנם גם זולים שאינם מומלצים לשימוש.
בדקו שהצעת המחיר כוללת צביעה בצבעים אקריליים איכותיים בצביעה פנימית וצבעים גמישים נוגדי מים כשמדובר בצביעה חיצונית.
מעבר לכך צריך לוודא שהצבע מותאם לסוג העבודה ושהוא ברמה גבוהה שתבטיח לכם גימור איכותי ועמידות לאורך שנים שהרי בסופו של דבר אף אחד לא רוצה לבצע עבודות צבע לעתים תכופות…

האם העבודה כוללת אחריות?

כדאי לבדוק שהעבודה כוללת אחריות. דבר זה יבטיח לכם שקט נפשי בידיעה שאתם בוחרים בעל מקצוע מהימן שעומד מאחורי העבודות שהוא מבצע.
מעבר לכך, כדאי לדרוש קבלה עבור התשלום ששולם כדי שזה ישמש בהוכחה וכתעודת האחריות לכל בעיה שלא תצוץ.

שתפו באמצעות:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן