עבודתו של כורת עצים

כריתת עץ זו לא משימה פשוטה כלל ועיקר, למען האמת לא כל עץ מותר לכרות על פי חוק. הנושא של כריתת עצים הינו עניין מקצועי מובהק, רק חברות מקצועיות בתחום הגיזום יוכלו לבצע את המשימה הזו כנדרש, ולפעול על פי תקני הבטיחות למניעת סכנות ונזקים לסביבה. אם ברצונכם לכרות עץ – חשוב כי תיצרו קשר עם כורת עצים מוסמך ומורשה שמסוגל לבצע עבורכם את המשימה באופן הרצוי ולשביעות רצונכם. רק כאשר כורת מקצועי יופקד על המשימה תוכלו להיות רגועים לגבי כל הפרטים שקשורים לפעולת הכריתה.

מה כלול בעבודה של כורת עצים?

עבודתו של כורת עצים כוללת מספר היבטים. אלו נועדו לאפשר כריתה נכונה של העץ תוך שמירה על בטיחות מקסימלית של כל הנוגעים בדבר. כדי שכורת אכן ייחשב למקצועי ויוכל לבצע את העבודה עליו לצבור הבנה, ידע ויכולות. בין היתר מדובר על הפרמטרים הללו:

  • ידע מקצועי – לפני הכול צריך כורת עצים ידע מקצועי בתחום כריתת עצים. הידע מתייחס למישורים שונים כמו עצים מוגנים, צורך בקבלת אישורים לכריתת עץ, התאמת אופן הכריתה לפי סוג העץ ומטרת הכריתה, היכרות עם הגורמים הרלוונטיים שקשורים לכריתת עצים ועוד.
  • העתקת עצים – במקרים מסוימים כריתת עץ מתבצעת במטרה להעתיק אותו למיקום אחר. במקרה כזה הכריתה רגישה עוד יותר והיא תתבצע לאחר תקופת הכנה מסוימת בה העץ יעבור טיפולים מתאימים לשם חיזוקו והכנתו להעתקה. כך שהוא ייכרת מהמקום ויועבר למקום הרצוי באופן בטוח שמגן עליו מפני נזקים.
  • מכשור וכלים – כריתת עצים בוגרים מצריכה כלים מקצועיים ועוצמתיים. זאת כדי להצליח לכרות את גזע העבות על כל המשתמע מכך. באמצעות המסורים החשמליים והכלים הנוספים ניתן לבצע את הניסור של העץ ולכרות את הגזע ביעילות.
  • בטיחות והגנה – כריתה של עץ כרוכה בהתעסקות עם גזעים כבדים ובנזקים שעלולים להתרחש במידה ומתבצעת פעולה לא נכונה. במהלך כריתה של עץ ישקול הכורת את הפעולה ויתכנן את אופן הכריתה, זאת כדי למנוע מצבים של קריסה ופגיעה בכורת או בעוברים ושבים, מה שעלול לחולל נזקים חמורים בגוף וברכוש חלילה.

לבחור כורת עצים מקצועי ומנוסה

צריכים להזמין כורת עצים? מעוניינים לכרות עץ בוגר או צעיר? לפנות שטח בגינה הפרטית או בחצר? חשוב מאוד לפנות אל כורת עצים מקצועי ומנוסה שמסוגל לבצע את העבודה הנדרשת כראוי. המטרה הינה לכרות את העץ על פי פרטי החוק הקשורים לנושא, וכל זאת באופן בטוח ומוגן ככל שניתן. חשוב מאוד לברר על ההסמכה של כורת עצים ועל הרישיון שלו לספק שירותים אלו ללקוחות. כך שתהיו בטוחים שאתם מזמינים כורת עצים מקצועי, מנוסה ומוסמך שמסוגל לבצע את פעולת הכריתה על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצונכם.

 

המאמר בשיתוף אתר טיפטופ גיזום

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן