סלון ביתי בעיצוב אישי – טווח מחירים

 

חולמים על סלון ביתי בעיצוב אישי? זה הזמן לדעת הכול על סלוני האיכות המעוצבים המשדרגים כל חלל אירוח בכל סביבת מגורים!
חלל האירוח הוא אחד מהאזורים המרכזיים ביותר בסביבת המגורים, ובהתאם למעמדו, הוא זוכה לעיצוב מוקפד המהווה בחלק מהמקרים גם השראה עיצובית ליתר חלקי הבית או הדירה. אחד מפריטי הריהוט החיוניים ביותר בכל חלל אירוח הוא הסלון הביתי המגיע אף הוא במגוון עיצובים, גדלים, צבעים וטקסטורות.

סלוני האיכות המיועדים לחלל האירוח המרכזי הם למעשה מערכות ישיבה מעוצבות המגיעות במספר אופציות שהנפוצות שבהן: סלוני ישיבה 2+3 חלקים וסלונים פינתיים. כיום, ניתן לתכנן ולעצב את מערכות הישיבה הסלוניות בהתאם לגודל החלל העומד לרשותכם, בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם ובהתאם למספר מקומות הישיבה הרצוי לכם. סלון ביתי בעיצוב אישי מותאם לעיצוב הקונספטואלי של חלל האירוח המרכזי, ובחלק מהמקרים, עיצוב הסלון הוא זה המהווה מקור השראה לעיצוב החלל.

סלון ביתי בעיצוב אישי- מה חשוב לדעת לפני הרכישה?

סלונים ביתיים בעיצוב אישי הם סלוני איכות המיוצרים על ידי חברות מובילות העוסקות בתכנון, עיצוב וייצור של מערכות ריהוט בעיצוב אישי המותאם לצרכי ודרישות הלקוח. סלונים אלו, מעבר לעובדה שהם מיוצרים בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם, חייבים להיות מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בענף הריהוט, החל מאיכויות הספוגים המוטמעים בתוך מערכת הישיבה, דרך איכויות התפירה של הבד או העור העוטף את המערכת ועד למנגנוני הקפיצים ומרכיבי המערכת הנוספים.

חנות רהיטים מובילה בתחום רהיטים בעיצוב אישי היא ללא ספק "ארנה מעצבים רהיטים" – חנות מפעל המייצרת רהיטים איכותיים באומנות, חובה לאלה המחפשים ריהוט מיוחד.

בנוסף לאיכויות חומרי הגלם, חשוב לבדוק את רמת הגימור המוצעת לכם על ידי החברה המייצרת ואת התנאים הנדרשים לצורך תחזוקת הסלון ברמה השוטפת. תנאים אלו נקבעים בין היתר בהתאם להרכב הבד במערכת הישיבה ו/או סוג העור העוטף את הסלון. אחד מהחידושים המרעננים ביותר בתחום מערכות הישיבה הסלוניות הוא השילוב העיצובי בין עור לבד במערכת ישיבה אחת.

סלון ביתי בעיצוב אישי – טווח מחירים

סלון מעוצב בהתאמה אישית הוא סלון אותו ניתן לרכוש במסגרת שתי חלופות מרכזיות, האחת, התאמת דגם סלון קיים למידות חלל האירוח העומד לרשותכם וצרכי הישיבה הרצויים לכם, והשנייה, הליך תכנון ועיצוב של הסלון הביתי. החלופה הראשונה הינה החלופה הזולה יותר ובמסגרתה תוכלו למצוא סלוני איכות מעוצבים בטווח מחירים של 6,000 עד 12,000 ₪. החלופה השנייה לרכישת סלון ביתי בעיצוב אישי נעה בטווח מחירים של החל מ-8,000 שקל ועד עשרות אלפי שקלים בהתאם לגודל הסלון ואיכויות מרכיביו.

חברת ארנה-רהיטים בהתאמה אישית, הינה אחת מהחברות המובילות ביותר בענף הריהוט הישראלי בכל הנוגע ליישום הליכי תכנון, עיצוב וייצור של מערכות ריהוט בעיצוב אישי. לרשות החברה, עשרות דגמים של סלוני איכות מעוצבים אותם ניתן לעצב בהתאמה אישית על פי גודלו של חלל האירוח המרכזי העומד לרשותכם, וזאת בנוסף להליכי תכנון, עיצוב וייצור של סלונים ביתיים בעיצוב אישי


חיפוש מהיר: