סולר לחימום ולהסקה בבניינים משותפים

סולר הוא נוזל המשמש להסקה ולחימום בבניינים משותפים. בבניינים עצמם ולעיתים גם בדירות המגורים שבניינים.

בפרט כאשר מדובר בבניינים שלהם דיירים רבים.

היתרונות של הסולר הם בהיותו נוזל חימום יעיל, זול יחסית, ופחות מזהם ועם תופעות לוואי כמו נוזלי או אופני חימום אחרים בבניינים משותפים או בדירות מגורים שבבניינים משותפים.

כאשר בניין מגורים מחליט להתקשר לקשר ארוך טווח לספקי סולר להסקה. עליו לזכור מספר כללים: יש לבחור בספק מוכר וידוע בתחום. יש לבחור בספק סולר שהוא קרוב פיזית למקום שיוכל בעת הצורך לתת מענה הולם לבניין ולצרכיו. יש לבחור בספק שיכול גם לתת מענה מבחינת הציוד הטכנולוגי המשמש לעניין.

ספק הסולר צריך להיות בעל ידע מקצועי רחב לטיפול בתקלות ועם צוות אנשים מיומן שיוכל לתת מענה הולם בזמן תקלה או בעיה שנוצרה כתוצאה משימוש בסולר לתנורי החימום.

בהיותו נוזל פחות מזהם מחומרים אחרים, הרי ששימוש בסולר בתור נוזל חימום הוא גם צעד חשוב ורב ערך להגנה על הסביבה. על ידי כך שאנו לא משתמשים למעשה במוצרים אחרים או בתחליפים לסולר, אנחנו למעשה מגינים על הסביבה ושומרים עליה.

עם זאת בכל תהליך הבחירה בסולר בתור נוזל חימום לבניינים או לדירות. צריך גם לדעת כיצד להפעיל נכון את מכשירי החימום המופעלים באמצעות סולר על מנת למנוע ככל שניתן תקלות עתידיות ובלתי נעימות בתחום.

בסיכומו של דבר שימוש בסולר בתור נוזל לחימום בתנורים בבניינים ובבתי מגורים הוא דבר נכון, זול, יעיל, שיכול להבטיח גם מחיר ראוי ומתן תמורה הולמת וטובה לכספם של הדיירים בבניין. בין אם זה משרת את כלל הבניין ובין אם זה משרת את דיירי הדירות בבניין.

המידע באדיבות חברת “סוד אנרגיה”
לחצו לפרטים והזמנת
סולר לחימום ביתי


חיפוש מהיר: