סגירת מרפסת עם זכוכית מתקפלת (וילון זכוכית)

כל מי שגר בדירה עם מרפסת, יודע שבמשך חודשים רבים בשנה לא באמת אפשר להשתמש בה ולהנות ממנה. זה קורה בעיקר בחודשי החורף כאשר בחוץ יורד גשם חזק, ואי אפשר לשהות במרפסת או להניח חפצים אשר רגישים לגשם, אבל גם בחודשי הקיץ כאשר השמש יוקדת זה לא תענוג גדול לשבת במרפסת.

עם זאת, אין סיבה להשאיר את המצב הזה ככה, כאשר תתקינו במרפסת שלכם וילון זכוכית, תוכלו לסגור את המרפסת, ולהפוך אותה לעוד חדר בבית שבו ניתן לאחסן חפצים או לשבת אל מול הנוף הפנורמי שנשקף מבעד לזכוכית. כאשר מדובר על סגירת מרפסת עם זכוכית מתקפלות, ישנה האפשרות לסגור ולפתוח את המרפסת על ידי קיפול שלהם בצורה קלה ופשוטה, המאפשרת לכם להחליט בכל רגע נתון האם אתם רוצים מרפסת סגורה או פתוחה.

סגירת מרפסת זכוכית

 

וילון זכוכיות דגם "טופ" עם וילון הצללה

ישנו פתרון משודרג עוד יותר מאשר מערכת זכוכיות מתקפלות רגילה, והוא וילון זכוכית מדגם טופ הכולל בתוכו וילון הצללה. מדובר על מערכת של זכוכית מתקפלות, אשר בהם ניתן להוריד וילון קטן מכל אחת מפלטות הזכוכית בכדי שיכסה אותה ויוסיף צל בחדר. הווילונות יכולים לשמש גם עבור תוספת פרטיות למרפסת, וגם בשביל ליצור אווירה חשוכה ורומנטית יותר. כל זאת, בתוספת היתרונות המובנים של מערכת טופ, גורמים לווילון זכוכיות דגם "טופ" עם וילון הצללה להיות הפתרון המושלם והיעיל ביותר עבור סגירת מרפסת.

 

וילון זכוכיות דגם "טופ" ללא וילון

המערכת הפשוטה יותר היא דגם טופ המגיעה ללא וילון. מערכת טופ היא מערכת מתקדמת ואיכותית המסוגלת לעמוד בצורה בטוחה ויעילה גם בקומות גבוהות בהם הרוח חזקה במיוחד, ונותנת מענה לכל מי שרוצה לדאוג שיוכל לסגור את המרפסת בצורה קלה ופשוטה. למעשה, מדובר על אחת המערכות האיכותיות והנוחות ביותר לשימוש הקיימות בשוק, אשר עמידה בצורה מלאה גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים, ומאפשרת סגירה הרמטית ובטוחה עבור מקרים של רוחות חזקות במיוחד. בזכות השימוש עם זכוכית, המראה שיוצרות לוחות הזכוכית הוא מרהיב, ובסך הכול מדובר שדרוג עיצובי ותוספת של מראה יוקרתי למרפסת שלכם, ולא משהו שפוגע בעיצוב שלה.

 

האם ישנן תשתיות קבועות החוסמות את הנוף הפנורמי?

היתרון הגדול של מערכת הזכוכיות טופ לסגירת מרפסת, היא היכולת שלה לגרום לכך שגם כאשר תשבו במרפסת כשהיא סגורה, עדיין תוכלו להרגיש כאילו אתם במרפסת פתוחה אל מול נוף פנורמי. כל זאת בזכות העובדה שהזכוכיות נעות על גבי מסילות בתקרה למעלה, ועל המעקה או הרצפה למטרה, ואין צורך בתשתית נוספת אשר עלולה לפגוע בנוף הפנורמי שנשקף מבעד לזכוכיות. העובדה שאין תשתיות שחוסמות את הנוף, תורמת רבות גם למראה העיצובי של המערכת, והופכת אותה למשהו יוקרתי וחדשני שמשדרג את המרפסת שלכם.

סגירת מרפסת מזכוכית

 

האם יש צורך בבקשת היתר לסגירת מרפסת?

כאשר אתם מתקינים מערכת של זכוכיות מתקפלות אצלכם במרפסת, אתם למעשה מבצעים דה פקטו סגירה של המרפסת והפיכתה לחדר נוסף בבית. על פי החוק כל שינוי שמתבצע בחזיתו של המבנה מחייב הגשה של בקשה עבור היתר בנייה, ורק לאחר שהוא מאושר אפשר לבצע את הסגירה. לפני החלטה על סגירת מרפסת מומלץ להתייעץ עם מהנדס קונסטרוקטור אשר יוודא שהדבר אפשרי ותקין גם מבחינה הנדסית. למעשה, ישנן לא מעט עיריות ברחבי הארץ אשר מאפשרות בהעלמת עין לבצע סגירת מרפסת זכוכית וכדומה, ובסופו של דבר ההחלטה והסיכון הוא שלכם, וכל אחד צריך לעשות את השיקולים שלו האם סיכון כזה שווה בעבורו.

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן