ניקוי חניונים תת-קרקעיים

חניונים תת קרקעיים נפוצים בישראל בשנים האחרונות כחלק ממצוקת חניה ובניה לגובה יחד עם הבניינים הגבוהים, חניונים אלה מהווים פתרון למצוקת החניה הקיימת בסביבת הבניין ומכילים מספר חניות רב שנועד לספק את צרכי דיירי הבניין.

חניונים אלה מהווים כנקודת כניסה של הדיירים לבניין לאחר החניית הרכב הדיירים עולים ישירות לדירתם דרך מעלית שעוברת גם בקומת החניון.

השימוש הרב בחניון התת קרקעי גורם לצורך בניקיון החניון באופן תדיר (1-2 פעמים בשנה) בכדי לשמור על תחושה טובה ונקיה ובנוסף לשמור על ניקיון לובאים ודירות מגורים (הלכלוך והאבק מגיע לדירות וללובאים דרך סוליות הנעליים).

כאשר אתם מחפשים קבלן ניקיון לחניון עליכם לבדוק מספר דברים חשובים בניהם מה כוללת ההצעה, איזה מכשור יש לקבלן, אופן ביצוע העבודה (עבודה עם סקוצ'ים או מברשות) ומה רמת התחזוקה שלו , מה הניסיון של החברה, מה הכיסוי ביטוחי ואם יש אפשרות לראות תמונות או סרטונים הממחישים את טיב העבודה שלו.

ניקוי החניון

ניקוי ושטיפת ראשונית של הלכלוך והאבק מצנרת, קירות, עמודים והכנת משטח החניון

ובכלל זה מדרכות, איי תנועה וקירות החניון, קרצוף ידני של כול סימוני ההכוונה וסימון החניות בחניון.

ניקוי משטח החניון מבוצע ע"י מכונות רכובות ששוטפות, מקרצפות (פד סקוץ' לתוצאה איכותית) ושואבות את המים בו זמנית, ובעזרת מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה 300/45 ובחום של 90 מעלות (במידה ונדרש).

 

ניקוי רחבות חיצוניות

ניקוי רחבות חיצוניות גרנוליט / אבנים משתלבות (אקרשטיין) בלחץ מים גבוה מבוצע ע"י מכונות בלחץ מים (300/45) ובחום של 90 מעלות.

בשלב הראשון מבוצע ניקוי ראשוני של הלכלוך והאבק, בשלב השני מבוצע ניקוי יסודי ע"י ההליקופטר לניקוי משטחים מקצועי המרחף מעל פני המשטח לתוצאה שווה.

לאחר מכן ניקוי סופי של המשטח וטיפול ממוקד לכתמים קשים.

 

המאמר נכתב ע"י רמי נהיר – הבעלים של חברת רמי נהיר ניקוי חניונים

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן