נטרול ריחות רעים בחדרי אשפה

 

המאבק בריחות רעים אינו נעים וכולל דרכים יעילות יותר או פחות, כאשר רובן מבוססות על מטהרי אוויר ומוצרי בישום שונים. במקרים חמורים יותר, ישנו צורך באמצעים אחרים, כמו שימוש במנטרל ריחות ייעודי. חומרי נטרול ריח יכול להגיע בצורות שונות, כמו – תרסיסים, דסקיות, נוזל או גרגרים יבשים – המתאימות לשימוש ביתי או עסקי. לכל מוצר קיים ייעוד שונה, כאשר מוצר המתאים לשימוש בחדר שירותים של מסעדה עשוי שלא להתאים לשימוש בחדר אשפה של בניין.

ריחות רעים – מהיכן הם מגיעים?

ריחות רעים מהווים מטרד בכל סביבה שהיא. ריחות כאלו עשויים לנבוע מביוב, עובש, טחב, נבלות, ריחות לוואי ממזון, עישון וכו'. מפגעי ריח כאלו עשויים להופיע הן בלובי של בניין מגורים או ברחבת בניין משרדים עם נוכחותם של חדרי אשפה, דחסנית אשפה וכד'. מן ההכרח לעשות יותר לטובת נטרול הריח בפחי אשפה ליצירת אווירה נעימה.
נטרול מפגעי ריח היא עולם ומלואו ופעולה הדורשת ניסיון, ידע רב ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת שתדע להשתמש בריחות נעימים ולהפיצם לנטרול המפגע. יש לדעת באיזה מנטרל ריח להשתמש להשגת תוצאות מיטביות.

חדשנות טכנולוגית גם בתחום נטרול הריחות הרעים

חשוב לבחור בחברה שתדע להשתמש בטכנולוגיות החדשניות ביותר, שידעו להפוך את תמציות הניחוח לאוויר יבש ולא להשתמש בהן בהתזה, שעשויה לפגוע בבני אדם, שתייה או מזון ואף בסחורה.
טיפול במפגעי ריח אינו עניין של מה בכך ודורש הגעת מומחה למקום, על-מנת שיערוך סיור ובדיקת שורש הבעיה וכך ידע להתאים את הפתרון הטוב ביותר.
אשפה במקום סגור – למה היא גורמת? אשפה במקום סגור מביאה לתסיסת חומרים אורגניים, המתנדפים באוויר וכך יוצרים ריחות לא נעימים, נוסף על בקטריות וגזים רעילים המורגשים בתוך המבנה ובסביבתו.
מערכת טיהור ריחות אקולוגית יודעת לעשות שימוש בטכנולוגיות נקיות. מערכות נטרול ריחות מודרניות מייצרות גז אוזון מהחמצן שבאוויר – התוקף את מולקולות הריח, הבקטריות והגזים ומנטרלן, ובכך מפחית משמעותית את הריח שיוצא אל מחוץ לחדר האשפה ועולה לקומות הבניין דרך הפיר. יתר על כן, ישנה חשיבות על שמירה על חדר נקי, ללא דליפות נוזלים, למניעת ריחות נוספים.

איך זה עובד בפועל?

מחולל אוזון משוכלל יונק אוויר והופך את החמצן למולקולת חמצן פעיל, שהוא גז האוזון. גז זה הוא בעל תכונות כמו היכולת לפרק מולקולות ריח מכל סוג, כמו גם חיסול בקטריות ומיקרואורגניזמים ש"אוהבים" לשהות בחדרי אשפה פעילים.
מערכת חיטוי וטיהור האוויר פועלת בהפסקות הניתנות לבקרה באמצעות טיימר, ויכולה לנעול אוטומטית את הכניסה לחדר האשפה ודחסנית בזמן פעולתה.

נכתב בשיתוף אקולוגי – המספקת פתרונות טיהור אוויר לבניינים
 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר: