מתחם ה-1000 בראשון לציון

 

בין אם אתם משקיעים ובין אם אתם אנשים שמחפשים היכן לבנות את העסק הבא שלכם, או היכן לנטוע את הקן המשפחתי שלכם, מוטב שתכירו את הפרויקט המדובר שתופס בימים אלו תאוצה. במה מדובר? ובכן מדובר בפרויקט מתחם ה-1000 בראשון לציון! מדובר בפרויקט יוקרתי, עתידני, איכותי שמשלב בין ארבע פרמטרים חשובים: עיצוב מרשים, מיקום מרכזי, קירבה לצירי תנועה ראשיים (כולל קרבה מידית לתחנת הרכבת) ושילוב שבין מתחם מגורים לבין מתחם שמיועד עבור בילוי ועסקים.

מיקום מרכזי

לא פעם מיקום הוא שם המשחק, הפרמטר שמשפיע על הרצון של אנשים לקחת חלק פעיל ולעבור מקום מגורים. על כן מומלץ להכיר את ההזדמנות שמציע מתחם ה 1000 בראשון לציון, הזדמנות שמובילה חברת "ריאליטי גרופ". עבור מי שטרם הכיר, מדובר בחברה שמעמידה לרשות לקוחותיה מגוון שירותי נדל"ן מובילים שמתרכזים במרכז הארץ ובראשון לציון בפרט. אם מעוניינים, אתם מזמנים ליצור קשר וליהנות משרות מקצועי של מומחי נדל"ן וותיקים.

מגורים לצד עסקים

שם הפרויקט מרמז על מהותו- מדובר באלף דונם מושקעים שמיועדים עבור עסקים, אלו ייבנו ממש במרכז שכונת המגורים. עוד חשוב לדעת שחצי מהמתחם שייך לעיריית ראשון לציון והוא ינוהל ע"י הנהלת הפארק מטעם החברה הכלכלית. כמו כן גם מעניין לדעת שבימים אלו מתוכננים להיבנות בנייני מגורים במתחם, כך שניתן יהיה לשלב בין קרבה למקום העבודה לבין קרבה למקום המגורים- עובדה שטומנת אינספור יתרונות, הן עבור חיי המשפחה והן עבור היעילות העסקית. לחצו: מידע נוסף מתחם האלף

על הפרק

העובדה שחצי מהמתחם שייך לעירייה, משחק לטובת המשקיע שמבקש לקחת חלק בהצלחה, ולו כיוון שכך ניתן להבטיח שהפרויקט ימשיך לצבור תאוצה, ולו כי מדובר באינטרס משותף הן של המשקיעים והן של העירייה. אם כן מה עתיד להיבנות ולהיכלל בפרויקט? ובכן ניתן לצפות לשילוב בין  אזור עסקים עתידני לבין אזורי מגורים מושקעים ונקודת בילוי מהנות. כמו כן אם נבחר לדייק, נציין שעתידיים להיבנות כ4,900 יחידות דיור, וכ1,700,000 מ"ר ייעודיים עבור מרכזי היי טק, מרכזים פיננסים, מרכזי קונגרסים, מלונות, מוסדות חינוך, תערוכות ועוד.

נוחות מרבית

כיום ידוע שקרבה לצירי תנועה נוחים מהווה פרמטר מנצח, ועל כן טוב לדעת שהמתחם (מתחם ה-1000 בראשון לציון) צמוד לתחנת הרכבת, מאפשר גישה ישירה אל כביש 431, נתיבי איילון ואל כביש 4. מכאן שניתן לבחור לגור במתחם ואף לעבוד בו, ולחלופין ניתן לבחור לגור במתחם, אך לעבוד מחוצה לו, כאשר גם אופציה זו מציעה נוחות מרבית.


חיפוש מהיר: