מכינים את הבית לחורף

 

למרות שהחורף הישראלי אינו דומה לחורף האירופאי, הרי שיש להתכונן לגרוע מכל ולהיות מוכנים גם לתרחישים שהם לכאורה בלתי-אפשריים.

החורף הוא זמן טוב לבלות במקום חמים ונעים, נקי ויבש, מפנק ונוח, ממנו ניתן להשקיף על הסערה המתחוללת בחוץ, וליהנות ממאכלי חורף כמו מרק ירקות סמיך או מרק תפוח-אדמה מוקרם המתובל בטוב-טעם. הכנה בלתי-מספקת לעונה הקרה והגשומה עשויה להפוך ימים אלו לסיוט שאינו נגמר, ממנו נעדיף להימנע.

הכנת הבית לחורף

ייתכן שאתם מהרהרים בשאלה "כיצד אכין את ביתי לחורף" – ובכן, המשימה אינה מורכבת כפי שאתם עשויים לחשוב. יש לדאוג שהמבנה יהיה אטום בקירות, במרתף ובגג. רצוי שלא לדחות את בדיקת האטימות לבוא החורף, שהרי הגשמים שיגיעו עשויים לטפטף אל תוך הבית (אתם בוודאי אינכם מעוניינים להתמודד עם נזילה של גשם אל שטיחי הסלון וחדרי השינה). לכן, חשוב לקרוא לאיש מקצוע מנוסה ומיומן שיבחן ויבדוק באופן מקצועי את האיטום, ויקבל החלטה מושכלת באשר לצורך להחליף את האיטום או לתקנו – או להשאיר את המצב כמות שהוא.

נתגלה כשל באיטום. מה עושים?

במידה שאיש המקצוע שהבאתם לטובת בדיקת האיטום בדירה טרם בוא החורף גילה כשל באיטום הקיים, או במקרה בו אם הגיע הגשמים הראשונים, אתם חשים בעובש, נזילות ורטיבות, נראה שזהו העיתוי לבצע פעולות איטום באופן מקצועי ואיכותי בכל אזורי הבית הדורשים זאת.

ייתכן שפעולות כמו זיפות גגות זוהי הפעולה לה הבית זקוק – שיטה יעילה וזולה. בנוסף, רצוי שתדעו על קיומה של שיטת היריעות הביטומניות – טכניקה חדשה, איכותית וחזקה, בעל עמידות לאורך זמן; שיטה זו יעילה בטיפול בכשלי איטום נקודתיים, הם באמצעות מריחה והן באמצעות ריסוס. אנשי מקצוע יבחנו את מבנה הגג ואופיו וכן את החומרים ששימשו בפעולת האיטום האחרונה שבוצעה ויסיקו אודות שיטת האיטום המיטבית בה רצוי להשתמש כעת לאיטום איכותי ומוחלט של גג הבית.

איטום קירות – מה שלא כדאי לשכוח

גם איטום קירות חייב להתבצע בטכניקה איכותית ומקצועית. יש לאתר את מקום הנזילה טרם פעולת האיטום ומובן שגם את שיטת האיטום יש לבחור בהתאם לאופי הקיר, החומר ממנו עשוי ועוד.

איך מאתרים איש מקצוע?

איתור אנשי מקצוע איכותיים ועבודה מולם, זה משהו שדורש זמן, והתעסקות שלא לכולנו יש רצון להשקיע בה. אולם, איש מקצוע שרלטן יכול לעלות הון בחישוב הנזקים והטיפולים הנוספים שיהיו בהם צורך בעתיד.

בפורטל בתים אנחנו עובדים עם מאגר אנשי מקצוע שנבדקו ואומתו על ידינו. החיפוש הוא יעיל ונוח, השאירו פרטים ומיד יחזרו אליכם אנשי מקצוע רלוונטים באיזור מגוריכם.

גרים בבית משותף? החיים שלכם קלים

אם אתם גרים בבית משותף, או שהנכס שלכם מנוהל ע"י חברת ניהול חיצונית, החיים שלכם קלים. חברות ניהול בתים עובדות ישירות מול אנשי מקצוע ומטפלות תקופתית בנכסים שלכם על מנת להכין אותם לעונות השנה ולמנוע נזקים מבעוד מועד.
 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.