מים ואבנית מאמר מספר 2 בסדרה


מים מינרלים טבעיים הינם מים, עם רמת מינרלים גבוהה, על כן תופיע אבנית בהרתחה.


התגבשות האבנית אינה מעידה על איכות נמוכה של המים ,נהפוך הוא.אין ספק שמים מינרלים טבעיים ניחנים בשתי יתרונות של טעם טוב ומיצוב גבוהה, כאשר הטעם הוא סובייקטיבי לחלוטין.


מי ברז – הם מים זורמים ואיכותיים, מכילים רמה מצויינת של מינרלים מופלרים עם רמת כלור חיונית ואיכות מיקרוביאלית מצויינת. קיימת בעיית אסתטיות הנובעת בעיקר מאבנית ועכירות.איכות המים נבדקת בזמן אמת ע"י הרשויות וחברת מקורות.


מים מינרלים טבעיים – הינם מים עומדים, בתוך בקבוק שקוף החשוף לאור( מהווה נקודת תורפה שכן חשיפה לאור מעלה את ריכוז החיידקים במים). מכילים רמה מצויינת של מינרלים,אך לא מופלרים(פלואור מוחדר ע"י הרשויות למי הברז למניעת עששת) ללא רמת כלור חיונית וספירת חיידקים גבוהה.קיימים ערכים גבוהים של חנקות(רמה גבוהה של חנקות יכול לגרום לבעיות בריאותיוית שונות),יחסית למים טבעיים שלא מתוצרת מקומית.חיי המדף של המים בבקבוקים הינו מוגבל בזמן.מים מטוהרים – הינם מים עומדים שעל פי רוב פוגעים ברמת המינרלים, ואף ברמת הפלואור,ללא רמת כלור חיונית וספירת חיידקים כללית גבוהה.


מתקני מים של פילטרים ומערכות טיהור חייבים לעבור חיטוי קפדני,פעם בשנה לפחות, שאלמלא כן אנו עלולים להסתכן בהתפרצות בלתי מבוקרת של חיידקים.יש להקפיד להחליף פילטרים לפי הוראות היצרן.בעייה נוספת היא שעלות האחזקה של מערכות אלו היא יקרה מאוד בהשוואה ל צריכת מי הברז.


אבנית = בזבוז אנרגיה


האבנית מתגבשת גם על גופי החימום, בדוד החשמלי,בקולטי השמש,מדיח כלים,מכונת כביסה,בראשי המקלחת ובברזים ומקצר את אורך חייהם.


על גופי החימום מתגבשת אבן קשה שהיא בעצם חומר מבודד, לכן אנו מחממים אבן במקום לחמם מים,ומשקעים הרבה יותר כסף ואנרגיה לצריכת חשמל, ומפסידים את אנרגית השמש שלא מגיעה לצרכן בגלל צינורות סתומים.לסיכום, האבנית גורמת להוצאות אנרגיה גבוהות יותר, בלאי גבוהה למכשירי חשמל, ותשתית הצנרת שיכולה להיות יקרה מאוד,כל זאת יכול להימנע אם נטפל באבנית כראוי.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן