מטבחים זולים לדירות שותפים


האם באמת נוכל לחסוך בעלויות באמצעות רכישת מטבחים מנגריות במקום חברות? הנקודות המרכזיות שמשפיעות על מחירי מטבחים הן: סוג ארונות מטבח, הטכנולוגיה הכלולה בהם, איכות הפרזול, היקף המטבח, החזיתות ועוד.


על מנת לחסוך צריך להבין מאילו מרכיבים מושפעים מחירי מטבחים כיום:


כיצד נחסוך בהוצאות מיותרות


גוף הארונות – גוף ארונות מטבח פנימי שיורכב מסנדוויץ' לבן או צפצפה במקום סנדוויץ' אדום יוזיל משמעותית את המחיר, וכמובן שקיימת אפשרות להשתמש בסיבית שתוזיל אפילו יותר את העלות.


חזיתות הדלתות – האופן בו מורכבים ארונות מטבח מתבטא בסוג העיצוב, ויתור על עיצובים ייחודיים כמו שלייף לק, ושימוש במלמין או פורמייקה יוזיל את עלות המטבח.


שני טכניקות ייחודיות לחיסכון בחזיתות ארונות המטבח הן הדבקת טפטים על חזית הארונות, והחלפת החזיתות בלבד אשר תחסוך לחלוטין את עלות גוף הארונות.


פרזול – פרזול שאיננו יוקרתי ואינו משלב פונקציונאליות ופתרונות אחסון יחסוך משמעותית בעלות.


גודלו של המטבח – מטבחים פתוחים מתפרשים על גבי שטח רחב יותר, ובהתאם לזאת צורכים כמויות גדולות יותר של חומרי גלם יקרים במטבח כמו קרמיקה, שיש, סנדוויץ' וכו'.


שיש – השיש כידוע הינו אחד המרכיבים היקרים במטבח, שיש זול שתוכלו להשתמש בו הוא שיש חברון אשר מחירו כ-50% ממחירי שיש שונים בשוק.


ההבדל בין נגריות מטבחים לחברות מטבחים


ההחלטה לפנות לנגריה במקום לחברה ממותגת עשויה להוזיל את מחיר המטבח בצורה משמעותית (עד כ-50%), מחירי מטבחים אצל נגריה ממוצעת נע בין 4,000-35,000 ש"ח, בעוד שמחירי מטבחים ממוצעים אצל חברות נעים בין 20,000-40,000 ש"ח.


פה תוכלו להיעזר בפירוט מעמיק של ההבדלים העיקריים בין נגריות מטבחים אל חברות מטבחים ולקרוא בצורה מפורטת יותר.


המלצה – רשימת יצרנים בינם ניתן למצוא חברות שיפוץ וחידוש מטבחים אף בעלות של 2,500 ש"ח למטבח קומפלט.


מחירי מטבחים


מחירי מטבחים אצל נגריות – אם ניקח לדוגמא מטבח סטנדרטי המורכב מסנדוויץ' ומכיל פרזול סטנדרטי שאינו של חברות ומותגים מוכרים, טווח המחירים ינוע בין 9,000-25,000 ש"ח לערך.


מחירי מטבחים אצל חברות – את אותו מטבח בעל אותם האיכויות פחות או יותר (מלבד שיקולים של העובדה כי לחברות מטבחים יש בדר"כ תו תקן) המחירים ינועו בין 25,000 ש"ח לערך.


מטבחים זולים תוכלו למצוא גם בקרב חברות ויבואניות קטנות הנעים בין 2,500-6,000.


לסיכום


לאחר שהבנו את עיקר המרכיבים המייקרים מטבחים בארץ נוכל לבדוק להיכן עדיף לפנות ומה לחפש. בפורטל ריכזנו עבורכם נגרים אמינים ויצרנים זולים על מנת שתוכלו להתרשם ממחירים והבדלים, ולבחור בעצמכם.


אקרמן מטבחים – תחליט בעצמך.


חיפוש מהיר: