מה צריך לדעת לפני הדברת בניין מגורים

בין אם צריך הדברת ג'וקים בבניין, הדברת זבובים או הרחקת יונים, יהיו כמה דברים שיהיה עליכם לברר מראש. אז, רגע לפני שמבצעים השוואת מחירים בין מדבירים מומלצים, מה חשוב לדעת על עבודות הדברה לבניין משותף? הנה כל המידע, מעודכן ל-2020:

אין ספק, אף אחד מאיתנו לא באמת יכול לחיות עם כל מיני מזיקים לידו או לידה, ככה שהשירות של הדברת מזיקים בבניין מגורים הוא לפעמים הכרחי עד כדי חובה. מעבר לכך שממש לא נעים לחיות לצד אותם מזיקים, במקרים רבים הם גם יכולים להזיק לבריאותנו. אז כיצד מבצעים הדברת בניין מגורים משותף ומה חשוב לדעת לפני? נתחיל עם הנושא של חומרי ההדברה, שיכולים להיות כימיים ויכולים להיות "ירוקים".

הדברות לבניינים: הבדלים בין חומרי הדברה שכדאי להכיר

אז מה ההבדל בין חומרי הדברה כימיים לחומרי הדברה אקולוגיים וירוקים? בשוק ישנם חומרי הדברה מסוגים שונים, כולל למשל חומרי הדברה על בסיס צמחי, חומרי הדברה כימיים חזקים, הדברה ירוקה ועוד. ההבדל בין חומרי הדברה כימיים לאחרים מתבטא ברמת הרעילות לאדם ולחיות המחמד, וגם ברמת הרעילות כלפי הסביבה.

בבואכם לשכור את שירותיו של מדביר מומלץ לבניין מגורים או דירה פרטית, אתם חייבים להתעניין מראש בנושא זה של חומרי ההדברה בהם המדביר עומד להשתמש. אם אתם צריכים לצאת מהבית לזמן מה, כמובן שהמדביר מחויב לעדכן אתכם בכך מראש.

ריסוס או פיזור קוביות רעל למטרת הדברת מזיקים בבניין?

כדאי לדעת, במקרים רבים יהיה צורך לבצע ריסוס לבניין מגורים, אבל בהחלט לא תמיד. בעוד שלפעמים לא יהיה מנוס ותהיו חייבים ריסוס מזיקים לבניין מגורים, בפעמים אחרות אתם תוכלו להסתפק בהנחת קוביות רעל בשלל מיקומים אסטרטגיים בבניין.

כמובן, הכול בהתאם לסוג המזיקים שתקפו את הבניין שלכם. כעת, לאחר שהסברנו מספר דברים לגבי שירותי הדברות לבנייני מגורים ובניינים משותפים, בואו נדבר על כסף. אנחנו ממליצים לכם תמיד לבצע השוואת מחירים בין מדבירים מומלצים, כולל השוואת מחירים לעבודות הדברה בעיר מגורכם.

בצעו השוואת מחירים בין מדבירים מוסמכים

לידיעתכם, באינטרנט קיימים פורטלים מעולים בנושאי הדברות, אז תאתרו לכם פורטל הדברות ותבצעו השוואת מחירים למדביר, קבלו את כל המידע ובחרו נכון. וכשאתם מאתרים לכם את המדביר המומלץ שלכם, תמיד תזכרו לבדוק הסמכות רלוונטיות.  על פי החוק, אף אחד לא רשאי לפזר רעלים במרחבים ציבוריים ולא במרחבים פרטיים, אלא אם כן אוו אדם אכן הוסמך לפעול באמצעות חומרי הדברה מסוגים שונים. בסופו של דבר, אתם חתומים על חזה עבודה מול המדביר, ככה שהחוק מחייב אתכם לבדוק הסמכות הדברה רלוונטיות. אם חלילה יקרה אסון, על פי החוק אתם עשויים להיות שותפים לעבירה, לא עלינו. בהצלחה!

המידע בשיתוף פורטל בתים ואתר מדבירים פלוס – המוביל בתחום הדברה והרחקת מזיקים.

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

נא לודא שבחרתם תחום ואזור מגורים
דילוג לתוכן