מה צריך בשביל לשנות עיצוב פנים של הבית שלכם בעצמכם?

לא חייבים בהכרח לשכור את שירותיו של מעצב פנים ולהביא אין ספור בעלי מקצוע בכדי לשנות ולשפר את עיצוב הבית. לא חסרים אנשים שהינם בעלי חוש אסתטי מפותח, אנשים בעלי עין בוחנת שיכולים בעצמם לחדש את הבית באופן מיוחד, יפה ולפעמים מקסים. רוצים לעצב בעצמכם את הבית, אתם אוהבים אסתטיקה ואולי גם יש לכם זוג ידיים טובות? אנו נספר לכם מה תצטרכו בכדי לעשות זאת בצורה מושלמת.

אחת, שתיים ו… לעבודה

הדבר הראשון שאנו ממליצים עליו בכדי שתוכלו לשנות את עיצוב הפנים של הבית בצורה מושלמת אלו כלי עבודה טובים ובסיסיים. מה למשל? בקצרה, כדאי לרכוש סט כלי עבודה מקיטה על מנת שתוכלו לבצע כל מיני תיקונים קטנים ושיפורים בזמן שנראה לכם נכון ובלי להוציא הון על אנשי מקצוע שלא תמיד מדברים בשפה שלכם.

בצורה קצת יותר נרחבת, נמליץ שיהיו לכם בבית למשל מברגה, שתוכל לאפשר לכם להרכיב בעצמכם ארונות ומדפים. כדאי שיהיו פטיש ומסור, דיבלים, נייר לטש ומברשות. כדי שתוכלו בקלות להחליף גוף תאורה, תרצו ללא ספק שיהיה לכם סולם ואם אתם חובבי עץ מושבעים, כדאי שיהיה לכם כלי לליטוש ולכה לכיסוי. לביצוע עבודות שונות כדאי שיהיה לכם מטר נגרים וכן גם פלס.

לחדש את הקירות – זה פשוט וקל

אנו מקווים שחיש מהר יהיו לכם כמה וכמה כלי עבודה מקיטה שתוכלו בעזרתם לבצע עבודות שיפוץ ותחזוקה שוטפות, אבל כדי לשנות את עיצוב הבית חשוב גם לעצום את העיניים ולשאול – מה חסר? בדרך כלל, יהיה זה רעיון טוב לשנות את העיצוב כאשר נקדיש תשומת לב לקירות שסביבנו. תוכלו ללא ספק לקחת לעצמכם מברשת טובה או רולר ולצבוע את הבית בצבעים חדשים ומלאי חיים. לפני כן, חשוב שתסלקו מן הקיר שאריות של צבע ישן או מתקלף ואם ישנם חורים אחרי שהסרתם מסמרים ישנים או דיבלים, סתמו אותם באמצעות שפכטל. רק אחר כך גשו למלאכת הצביעה והקפידו על שכבת צבע כפולה.

אבל לא רק צבע חדש יכול לחדש לכם את הקירות וליפות עבורכם את הבית. יש אפשרות טובה לא פחות לעשות זאת בדרכים נוספות כגון טפטים מודרניים. יש בנמצא טפטים מודרניים עשויים ויניל, עם דוגמאות מרהיבות באמת. תוכלו למשל להדביק על אחד הקירות דוגמא של קיר לבנים אותנטי וזה משנה לחלוטין את האנרגיה הזורמת בבית שלכם. אפשרויות אחרות יהיו טפטים בעלי דוגמאות תלת ממדיות, עיטורים גיאומטריים וכל צורה המועדפת עליכם.

להאיר את הבית – זה מרהיב

לאחר שדאגתם לחדש את הקירות ואולי גם תליתם תמונה יפה או שתיים בעזרת כלי עבודה מקיטה שעזרו לכם למקם את הדיבלים הרצויים, אפשר להתפנות ולהאיר את הבית. המגמה כיום היא לבחור במנורות חסכוניות יותר וחזקות יותר, על מנת שהבית יהיה מואר באור טבעי נעים. גם גופי התאורה עברו שינויים והם כיום מעוצבים מתמיד. בדקו בחנויות המתמחות ובחרו ספוטים, למשל או תאורה תלויה. בחרו את עוצמת האור בהתאם לאופי החלל וטיפ חשוב – סדרו תאורה שתדגיש נקודות מיוחדות, שעיצבתם היטב ושאתם אוהבים במיוחד בבית שלכם.

חפשו פריטים מיוחדים

רוצים עוד שינוי בבית, שינוי מהיר וקל מאוד לביצוע? חפשו פריטים מיוחדים כגון רהיט עתיק בשוק הפשפשים או כרית נוי מבית הסבתא. רכשו כריות צבעוניות עבור הספה או ווילונות חדשים. תלו מראה גדולה בחדר ההורים או מקמו שטיח ארוג ביד שיעניק אווירה ביתית יותר לסלון שלכם.