מה חשוב לדעת לפני בחירת חברת שיפוצים לשיפוץ הבית?

שיפוץ דירה שמיועדת להשכרה או למכירה מעלה באופן משמעותי את הערך שלה. כשלוקחים בחשבון את רמת המחירים הגבוהה מאוד בשוק הנדל"ן אחרי יותר מעשור של עליות חדות, הרווח עשוי להיות משמעותי במיוחד. גם דירת מגורים כדאי לשפץ – במקרים כאלה התועלת כוללת שיפור ניכר באיכות החיים, חידוש תשתיות חיוניות לפני שהן מתיישנות וגורמות לנזקים והעלאת ערך הנכס לעתיד. לפני שבוחרים חברת שיפוצים יש כמה דגשים שחשוב לקחת בחשבון – ולכן כדאי לקרוא את ההמלצות בכתבה זו.\

 

איזה שיפוץ אתם רוצים וצריכים?

עוד לפני שבוחרים חברה שתבצע את השיפוץ, כדאי לדעת מה בדיוק הוא יכלול. בדרך כלל קל לראות את המקומות שבהם הנכס כבר מיושן וזקוק לעיצוב מחדש, אבל במקביל להיבט האסתטי בכל שיפוץ יש גם מרכיב פרקטי, ולפעמים גם משמעותי יותר. בפרט זה המצב כשמדובר על דירה ישנה, שהצינורות בה עלולים לדלוף, שמערכת החשמל לא עומדת תמיד בעומס ושהחללים לא מחולקים בהתאם לצרכים העכשוויים.

מצד אחד, היקף השיפוץ משפיע באופן טבעי על העלות וגם על משך הזמן. מצד שני פרויקט מסוג זה מתבצע רק אחת לעשור או אפילו שני עשורים, ולכן חשוב לנצל את ההזדמנות לבצע את כל השינויים הדרושים, תוך התייחסות לעתיד הקרוב וגם הפחות קרוב. מומלץ לפנות למספר חברות שיפוצים – וכך לקבל פרספקטיבה רחבה לגבי האפשרויות, העלויות ולוחות הזמנים, ועל הבסיס הזה את ההחלטה הטובה ביותר.

 

למה ניסיון הוא מפתח קריטי לאיכות השיפוץ?

דגש חשוב נוסף בבחירת החברה שתשפץ לכם את הנכס בעל הערך הכספי הרב ביותר שיש לכם הוא היקף הניסיון. סיבה אחת לכך היא שאנשי מקצוע מנוסים יודעים לספק את המענה האופטימלי לכל צורך ובדרך היעילה ביותר. עוד סיבה היא שוותק בא לידי ביטוי גם בהיכרות עם נותני שירותים וספקים, ולכן יכולת לקבל חומרי גלם ושירותים רלוונטיים לשיפוץ במחירים אטרקטיביים במיוחד. הסיבה השלישית היא שהניסיון מבטיח פתרונות מהירים גם לתרחישים לא צפויים ולבלת"מים מכל הסוגים, ועוד כדאי לקחת בחשבון שהוותק לכשעצמו מעיד על ביצוע שיפוצים ברמה גבוהה (משום שרק חברה איכותית מצליחה לספק שביעות רצון גבוהה לכל הלקוחות לאורך השנים וכך להישאר בשוק התחרותי).

 

לא בלי חוזה חתום

עוד המלצה היא לא לוותר בשום פנים ואופן על הסכם עבודה מפורט וחתום. כמו כן חשוב לוודא שהחוזה כולל פירוט של החומרים שבהם תשתמש החברה לצורך הפעולות השונות, תיאורים מדויקים של העבודות בכל חלל וכן לוח זמנים להשלמת כל חלק של השיפוץ. הסכם כזה הוא אינדיקציה מצוינת לרצינות החברה וליכולת שלה לקיים את כל ההבטחות. באתר שיפוצים ומרוצים תמצאו מידע מקיף לגבי כל המרכיבים האפשריים של שיפוץ נכס: ריצוף, חיפויי קירות, התקנת מקלחון, החלפת מטבח ועוד.

 

 

שתפו באמצעות:

חיפוש מהיר:

לקבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים בתחום

נא למלא פרטי התקשרות ובהקדם תקבלו הצעות מחיר מבעלי מקצוע מובילים.

דילוג לתוכן